FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

26 Haziran 2018 tarihi itibari ile Mars  gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay enerjik, hareketli ve iyimser enerjiler veriyor. Beklentilerimizin artacak olması, yeni deneyimlere açık etkileri ortaya çıkarabilir. Dolayısıyla yaşantımızda bazı değişiklikler yapma isteğimiz ağır basabilir.

Yurt dışı işlerimiz, yüksek eğitim, öğretim ile ilgili konular, hukuki meseleler gündemimizi meşgul edebilir. Uzak yoldan misafirler yada haberler alabileceğimiz gelişmeler de yaşayabiliriz.

 

Günün ilk yarısı Ay-Venüs trinesi ile iş ve özel hayatımızda uyumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebiliriz. Mali koşullarımızı değerlendirebileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz.

Duygusal ve romantik beklentiler de artarken, sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz.

 

Günün ikinci yarısı Ay Yay burcunda son bağlantısını Neptün karesi ile etkinleştiriyor. Günlük yaşantımıza motivasyon sağlamakta zorlanabiliriz. Dolayısıyla giriştiğimiz işlerde yaratıcı ve etkili ilerleme sağlamakta zorlanabiliriz. Koşulları zorlamamakta fayda var.

Hayallere ve batıl inançlara takıntı yapabiliriz. Buda kendimizi savunmamız gereken durumlarda bizi etkisiz kılabilir. Artan hayallerimizi yaratıcı veya sanatsal uğraşlarımıza kanalize ederek verimli olabiliriz.

İlaç etkileşimleri, alerjik reaksiyonlara hassasiyetimiz artarken, besinlerimizin hijyenik olmasına ayrıca özen göstermeliyiz.

 

Ay saat 15.54 de boşluğa girecek ve günü boşlukta kapatacak. Genel olarak Ayın boşluğa girmesi, yaşamsal konularda, sakinlik getirmesi adına akışla ilerlemeyi tercih etmemiz gereken bir süreçtir. Bu zamanımızı Sadece planlarınızı gözden geçirip ayrıntıları üzerinde düzenlemeler yaparak değerlendirebiliriz. Ayrıca, sevdiklerimizle olmak, dinlenmek, spritüel ve ruhsal konulara yoğunlaşarak değerlendirmeye de çalışabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi bir ilke daha imza atarak “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipl...

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, yaklaşık 250 kişi ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 80. yılında Anı...

AK Parti İl Başkanlığı, yerel seçimlerde partiden aday olmak için başvuranlara yönelik, teşkilat içinde temayül yoklama...

17-18 Kasım Erozyonla Mücadele Haftası kapsamında “İklim Değişikliği” konulu stant Kanatlı AVM’de açıldı.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti.

Gerçekleştirdiği çalışmalarda kadınlara pozitif ayrımcılık tanıyan Odunpazarı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Ulu...

Eskişehir Web Tasarım