FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

26 Haziran 2018 tarihi itibari ile Mars  gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay enerjik, hareketli ve iyimser enerjiler veriyor. Beklentilerimizin artacak olması, yeni deneyimlere açık etkileri ortaya çıkarabilir. Dolayısıyla yaşantımızda bazı değişiklikler yapma isteğimiz ağır basabilir.

Yurt dışı işlerimiz, yüksek eğitim, öğretim ile ilgili konular, hukuki meseleler gündemimizi meşgul edebilir. Uzak yoldan misafirler yada haberler alabileceğimiz gelişmeler de yaşayabiliriz.

 

Günün ilk yarısı Ay-Venüs trinesi ile iş ve özel hayatımızda uyumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebiliriz. Mali koşullarımızı değerlendirebileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz.

Duygusal ve romantik beklentiler de artarken, sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz.

 

Günün ikinci yarısı Ay Yay burcunda son bağlantısını Neptün karesi ile etkinleştiriyor. Günlük yaşantımıza motivasyon sağlamakta zorlanabiliriz. Dolayısıyla giriştiğimiz işlerde yaratıcı ve etkili ilerleme sağlamakta zorlanabiliriz. Koşulları zorlamamakta fayda var.

Hayallere ve batıl inançlara takıntı yapabiliriz. Buda kendimizi savunmamız gereken durumlarda bizi etkisiz kılabilir. Artan hayallerimizi yaratıcı veya sanatsal uğraşlarımıza kanalize ederek verimli olabiliriz.

İlaç etkileşimleri, alerjik reaksiyonlara hassasiyetimiz artarken, besinlerimizin hijyenik olmasına ayrıca özen göstermeliyiz.

 

Ay saat 15.54 de boşluğa girecek ve günü boşlukta kapatacak. Genel olarak Ayın boşluğa girmesi, yaşamsal konularda, sakinlik getirmesi adına akışla ilerlemeyi tercih etmemiz gereken bir süreçtir. Bu zamanımızı Sadece planlarınızı gözden geçirip ayrıntıları üzerinde düzenlemeler yaparak değerlendirebiliriz. Ayrıca, sevdiklerimizle olmak, dinlenmek, spritüel ve ruhsal konulara yoğunlaşarak değerlendirmeye de çalışabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, herkese örnek olabilecek bir çalışmaya imza attı. Tespit için...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı’nın çeşitli mahallelerinde yaşayan kadınlarla Alaaddin Cafe’de bir araya geldi....

Kocaeli, Ankara, Adana, Antalya, Bolu, Muğla, İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Aksaray ve Kütahya’da yaşayan vatandaşlar, internet üzerind...

Eskişehir Şehir Hastanesine Ambulans Teslim Töreni'ne katılan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Uçak ve helikopter ambulans ile vatanda...

Bundan 10 yıl önce bitişiğindeki parfümeri mağazasının patlaması sonucu çok sayıda kişinin yaralandığı Atılgan apartmanının riskli bi...

Burhan Sakallı, yerel seçimlere yönelik çalışmalarını ve ziyaretlerini sürdürüyor. Vatandaşlarla buluşan Sakallı, şe...

Eskişehir Web Tasarım