FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12 Şubat 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerleyecek. Ciddi, kararlı ve gerçekçi bir ruh halinde yeni bir haftaya başlayacağız. Başarmak istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz. Ciddi meselelerimiz, önemli görüşmelerimiz, yöneticiilerimiz yada aile büyüklerimizin taleplerine yönelik yoğun uğraşlar içine girebiliriz.

İlişkilerimizde istikrarlı hareket etmeye çabalasak ta soğuk ve mesafeli tarafımızı saklamakta zorlanabiliriz.

Soğuk algınlığı cilt ve diş rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranmaya çalışmalı, eklem, kemik ve diz bölgelerimizi de yormamaya özen göstermeliyiz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Neptün’e olumlu bağlantı kuracak, şefkatiniz ve duyarlılığınız yükselecek. Az konuşup daha çok hissedeceğiniz bir zamandır. Başkalarının duygusal gereksimlerine ve ihtiyaçlarına gidermek onlara destek olmak adına, hayır işlerine, yardım faaliyetlerine yönelebilirsiniz.

Hem kendiniz hem de karşınızdaki insanların daha az yargılayıcı, idealist ve dürüstlük göstereceği bu zamanı İşyerinizde yada özel meselelerinizde pek çok sorunu çözmek için değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca hayal gücü gerektiren konularda çalışmalar sürdürenlerin daha fazla üretken olacakları bir zamandır.

 

Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay-Plüton ile kavuşacak, Kişisel bir etkileşim yada olay, bilinçaltınızda derininde gömülmüş duyguyu tetikleyebilir. Hatta duygularınız konusunda takıntılı olabilirsiniz ve herhangi bir şeye odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz.

İlişkilerde, kıskançlık, suçluluk, tehditler, yıldırma, şiddet veya kişisel zarar gibi kontrol ve manipülatif davranışlarla karşılaşabilirsiniz.  Böyle olumsuz, yıkıcı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalı, kendinizi iyi hissettirecek uğraşlara yönelmelisiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, stadın isim hakkı ile ilgili açıklamalar yaptı.

24 Şubat Cumartesi günü Eskişehir Deklarasyonu imzacıları tarafından düzenlenecek olan ‘Kömürlü Termik Santrali İs...

İki maçtır ligde kaybetmeyen Eskişehirspor seriye üçe çıkardı. Deplasmanda lider Ümraniyespor ile karşılaşan kırmızı si...

Eskişehirspor zorlu Ümraniyespor deplasmanında 3 puanla döndü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Başkanı Mustaf...

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sanatçı Abdullah İpek’i makamında kabul etti.

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım