FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12 Şubat 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerleyecek. Ciddi, kararlı ve gerçekçi bir ruh halinde yeni bir haftaya başlayacağız. Başarmak istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz. Ciddi meselelerimiz, önemli görüşmelerimiz, yöneticiilerimiz yada aile büyüklerimizin taleplerine yönelik yoğun uğraşlar içine girebiliriz.

İlişkilerimizde istikrarlı hareket etmeye çabalasak ta soğuk ve mesafeli tarafımızı saklamakta zorlanabiliriz.

Soğuk algınlığı cilt ve diş rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranmaya çalışmalı, eklem, kemik ve diz bölgelerimizi de yormamaya özen göstermeliyiz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Neptün’e olumlu bağlantı kuracak, şefkatiniz ve duyarlılığınız yükselecek. Az konuşup daha çok hissedeceğiniz bir zamandır. Başkalarının duygusal gereksimlerine ve ihtiyaçlarına gidermek onlara destek olmak adına, hayır işlerine, yardım faaliyetlerine yönelebilirsiniz.

Hem kendiniz hem de karşınızdaki insanların daha az yargılayıcı, idealist ve dürüstlük göstereceği bu zamanı İşyerinizde yada özel meselelerinizde pek çok sorunu çözmek için değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca hayal gücü gerektiren konularda çalışmalar sürdürenlerin daha fazla üretken olacakları bir zamandır.

 

Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay-Plüton ile kavuşacak, Kişisel bir etkileşim yada olay, bilinçaltınızda derininde gömülmüş duyguyu tetikleyebilir. Hatta duygularınız konusunda takıntılı olabilirsiniz ve herhangi bir şeye odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz.

İlişkilerde, kıskançlık, suçluluk, tehditler, yıldırma, şiddet veya kişisel zarar gibi kontrol ve manipülatif davranışlarla karşılaşabilirsiniz.  Böyle olumsuz, yıkıcı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalı, kendinizi iyi hissettirecek uğraşlara yönelmelisiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Kızılay iş birliğiyle “Sanayiye Can Verenler Şimdi de Kan Veriyor” k...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, işçilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Daha önce Selka Beton işçileri ile buluşan Başkan...

Tepebaşı Belediyesi vatandaşların daha temiz ve güvenilir bir çevrede yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli önlemler...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği&r...

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde, 60’ıncı kuruluş yılı dolayısıyla bünyesindeki memur personeline özel resepsiyon düzenlend...

Üyelerine daha önce 1 milyon doların üzerinde destek sağlayan ve Eskişehir’in ihracatını arttırmak için çalışmaları...

Eskişehir Web Tasarım