Eskişehir Milli İrade Gazetesi - Eskişehir Haberleri

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12 Şubat 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerleyecek. Ciddi, kararlı ve gerçekçi bir ruh halinde yeni bir haftaya başlayacağız. Başarmak istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz. Ciddi meselelerimiz, önemli görüşmelerimiz, yöneticiilerimiz yada aile büyüklerimizin taleplerine yönelik yoğun uğraşlar içine girebiliriz.

İlişkilerimizde istikrarlı hareket etmeye çabalasak ta soğuk ve mesafeli tarafımızı saklamakta zorlanabiliriz.

Soğuk algınlığı cilt ve diş rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranmaya çalışmalı, eklem, kemik ve diz bölgelerimizi de yormamaya özen göstermeliyiz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Neptün’e olumlu bağlantı kuracak, şefkatiniz ve duyarlılığınız yükselecek. Az konuşup daha çok hissedeceğiniz bir zamandır. Başkalarının duygusal gereksimlerine ve ihtiyaçlarına gidermek onlara destek olmak adına, hayır işlerine, yardım faaliyetlerine yönelebilirsiniz.

Hem kendiniz hem de karşınızdaki insanların daha az yargılayıcı, idealist ve dürüstlük göstereceği bu zamanı İşyerinizde yada özel meselelerinizde pek çok sorunu çözmek için değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca hayal gücü gerektiren konularda çalışmalar sürdürenlerin daha fazla üretken olacakları bir zamandır.

 

Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay-Plüton ile kavuşacak, Kişisel bir etkileşim yada olay, bilinçaltınızda derininde gömülmüş duyguyu tetikleyebilir. Hatta duygularınız konusunda takıntılı olabilirsiniz ve herhangi bir şeye odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz.

İlişkilerde, kıskançlık, suçluluk, tehditler, yıldırma, şiddet veya kişisel zarar gibi kontrol ve manipülatif davranışlarla karşılaşabilirsiniz.  Böyle olumsuz, yıkıcı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalı, kendinizi iyi hissettirecek uğraşlara yönelmelisiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde evinde ölü bulunan Liman Başkanı Bahadır Ay'ın cenazesi Eskişehir'e getirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Teşkilat Başkanı Adem Kara, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Orhan Durmuş, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Bur...

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Deniz Kılıç,17 Ağustos depremi sonucunda kullanılamaz hale gelen yüzde 25’lik yapıl...

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve ülkemiz ekonomisine etkileri hakkında değerlendirme...

Hidroana, 06- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışta zorlu teknik kontrolleri geçerek piste çıkmaya hak kazandı. Hidro...

Alpu’da kurulması planlanan kömürlü termik santralin bugün yapılması gereken ihalesi dün dördüncü kez er...

Eskişehir Web Tasarım