FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12 Şubat 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerleyecek. Ciddi, kararlı ve gerçekçi bir ruh halinde yeni bir haftaya başlayacağız. Başarmak istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz. Ciddi meselelerimiz, önemli görüşmelerimiz, yöneticiilerimiz yada aile büyüklerimizin taleplerine yönelik yoğun uğraşlar içine girebiliriz.

İlişkilerimizde istikrarlı hareket etmeye çabalasak ta soğuk ve mesafeli tarafımızı saklamakta zorlanabiliriz.

Soğuk algınlığı cilt ve diş rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranmaya çalışmalı, eklem, kemik ve diz bölgelerimizi de yormamaya özen göstermeliyiz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Neptün’e olumlu bağlantı kuracak, şefkatiniz ve duyarlılığınız yükselecek. Az konuşup daha çok hissedeceğiniz bir zamandır. Başkalarının duygusal gereksimlerine ve ihtiyaçlarına gidermek onlara destek olmak adına, hayır işlerine, yardım faaliyetlerine yönelebilirsiniz.

Hem kendiniz hem de karşınızdaki insanların daha az yargılayıcı, idealist ve dürüstlük göstereceği bu zamanı İşyerinizde yada özel meselelerinizde pek çok sorunu çözmek için değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca hayal gücü gerektiren konularda çalışmalar sürdürenlerin daha fazla üretken olacakları bir zamandır.

 

Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay-Plüton ile kavuşacak, Kişisel bir etkileşim yada olay, bilinçaltınızda derininde gömülmüş duyguyu tetikleyebilir. Hatta duygularınız konusunda takıntılı olabilirsiniz ve herhangi bir şeye odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz.

İlişkilerde, kıskançlık, suçluluk, tehditler, yıldırma, şiddet veya kişisel zarar gibi kontrol ve manipülatif davranışlarla karşılaşabilirsiniz.  Böyle olumsuz, yıkıcı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalı, kendinizi iyi hissettirecek uğraşlara yönelmelisiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Farkındalık oluşturma faaliyetleri kapsamında her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Dünya Standartlar Günü etkinlikleri, ...

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aynı isimler ile yola devam edecek ille...

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada muhtarların bulundukları ma...

Türk Eximbank Ankara Bölge Müdürü Funda Baydar, ETO bünyesinde faaliyet gösteren irtibat bürosu sayesinde Eski

Özel Ümit Hastaneleri tarafından anne adaylarına; gebelik takibi, gebelik sürecinde doğru bilinen yanlışlar, yenidoğan bebek takibi, be...

Erenköy mahallesinde bir evin kömürlük bölümünde çıkan yangında eşyalar kullanılmaz hale geldi.

Eskişehir Web Tasarım