FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

7 Şubat 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay gün boyunca Akrep burcunun evinde ilerlemeye devam edecek. Yoğun ve tutkulu enerjiler verirken, arzularımız ve irademizi aktive edecek. İş ve romantizm konulu planlarımız için destekleyici bir gün. Fatura ödemelerimiz, vergi veya banka işlerimiz gibi finansal konulu işlerle uğraşmayı tercih edebiliriz. Bizi zorlayan karanlıkta kalan bazı mesellerin göremediğimiz tarafına da ışık tutmaya çalışabiliriz.

Ayrıca, sağlık konularında üreme sistemleri, romatizma ve böbrek hastalıkları olanların sağlıklarına dikkat etmeleri gereken bir geçiştir sevgili dostlar.

 

Günün gezegen hareketinde Venüs-Uranüs atmışlığı, yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Grupsal etkinliklere yada arkadaşlarınızla birlikte çalışmaya başlayabilme imkanı bulabilirsiniz. Finansal risk almak konusunda daha fazla eğilimlisiniz ancak muhtemelen iyi sonuçlansalar da, yine de şaşırtıcı sonuçlara hazırlıklı olmalısınız. 

Sosyal ve aşk hayatınıza eğlence ve heyecan katabilirsiniz. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme, kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme şansı bulabilirler.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alış verişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zaman. İhtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Kızılay iş birliğiyle “Sanayiye Can Verenler Şimdi de Kan Veriyor” k...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, işçilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Daha önce Selka Beton işçileri ile buluşan Başkan...

Tepebaşı Belediyesi vatandaşların daha temiz ve güvenilir bir çevrede yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli önlemler...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği&r...

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde, 60’ıncı kuruluş yılı dolayısıyla bünyesindeki memur personeline özel resepsiyon düzenlend...

Üyelerine daha önce 1 milyon doların üzerinde destek sağlayan ve Eskişehir’in ihracatını arttırmak için çalışmaları...

Eskişehir Web Tasarım