FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

7 Şubat 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay gün boyunca Akrep burcunun evinde ilerlemeye devam edecek. Yoğun ve tutkulu enerjiler verirken, arzularımız ve irademizi aktive edecek. İş ve romantizm konulu planlarımız için destekleyici bir gün. Fatura ödemelerimiz, vergi veya banka işlerimiz gibi finansal konulu işlerle uğraşmayı tercih edebiliriz. Bizi zorlayan karanlıkta kalan bazı mesellerin göremediğimiz tarafına da ışık tutmaya çalışabiliriz.

Ayrıca, sağlık konularında üreme sistemleri, romatizma ve böbrek hastalıkları olanların sağlıklarına dikkat etmeleri gereken bir geçiştir sevgili dostlar.

 

Günün gezegen hareketinde Venüs-Uranüs atmışlığı, yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Grupsal etkinliklere yada arkadaşlarınızla birlikte çalışmaya başlayabilme imkanı bulabilirsiniz. Finansal risk almak konusunda daha fazla eğilimlisiniz ancak muhtemelen iyi sonuçlansalar da, yine de şaşırtıcı sonuçlara hazırlıklı olmalısınız. 

Sosyal ve aşk hayatınıza eğlence ve heyecan katabilirsiniz. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme, kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme şansı bulabilirler.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alış verişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zaman. İhtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun mücadelesini verdiği, resmi ilan ve reklam fiyatlarının arttırılması ile ilgili çabalar nih...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, muhtarları, birlik ve beraberlikleri bozulmayan bir topluluk olarak gördü...

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye Eskişehirlilerin desteği devam ediyor.

Davanın ilk duruşmasında konuşan Baçaru’nun avukatı Oytun Süllü, müvekkilinin mağdur edildiğini ifade etti.

Özdilek Alışveriş Merkezi, Ramazan ayına özel hazırladığı eğlenceleri Ramazan ayının ilk gününden itibaren başladı.Yoğun katılımın...

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mahrem imam yapılanmasına ilişkin davada yargılanan 22 sanıktan 20'si, 3 yıl 9...

Eskişehir Web Tasarım