FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

7 Şubat 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay gün boyunca Akrep burcunun evinde ilerlemeye devam edecek. Yoğun ve tutkulu enerjiler verirken, arzularımız ve irademizi aktive edecek. İş ve romantizm konulu planlarımız için destekleyici bir gün. Fatura ödemelerimiz, vergi veya banka işlerimiz gibi finansal konulu işlerle uğraşmayı tercih edebiliriz. Bizi zorlayan karanlıkta kalan bazı mesellerin göremediğimiz tarafına da ışık tutmaya çalışabiliriz.

Ayrıca, sağlık konularında üreme sistemleri, romatizma ve böbrek hastalıkları olanların sağlıklarına dikkat etmeleri gereken bir geçiştir sevgili dostlar.

 

Günün gezegen hareketinde Venüs-Uranüs atmışlığı, yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Grupsal etkinliklere yada arkadaşlarınızla birlikte çalışmaya başlayabilme imkanı bulabilirsiniz. Finansal risk almak konusunda daha fazla eğilimlisiniz ancak muhtemelen iyi sonuçlansalar da, yine de şaşırtıcı sonuçlara hazırlıklı olmalısınız. 

Sosyal ve aşk hayatınıza eğlence ve heyecan katabilirsiniz. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme, kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme şansı bulabilirler.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alış verişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zaman. İhtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, stadın isim hakkı ile ilgili açıklamalar yaptı.

24 Şubat Cumartesi günü Eskişehir Deklarasyonu imzacıları tarafından düzenlenecek olan ‘Kömürlü Termik Santrali İs...

İki maçtır ligde kaybetmeyen Eskişehirspor seriye üçe çıkardı. Deplasmanda lider Ümraniyespor ile karşılaşan kırmızı si...

Eskişehirspor zorlu Ümraniyespor deplasmanında 3 puanla döndü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Başkanı Mustaf...

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sanatçı Abdullah İpek’i makamında kabul etti.

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım