Eskişehir Milli İrade Gazetesi - Eskişehir Haberleri

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

29 Ocak 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay kendi evi olan Yengeç burcuda ilerliyor. Gün boyu Duygusal, hassas, kırılgan tutum ve davranışlar sergileyebiliriz. Geçmişle bağlantılı konular, Evimiz, ailemiz ve otorite figürlerimizle ilgili konular gündemimizde yer alabilir.

Çevremizdeki insanların ve kendimizin gerçekte neye ihtiyacımızın olduğunu kolayca hissedebilir ona göre hareket edebiliriz.

 

Ay-Satürn karşıtlığı ile güne uyanabiliriz. Kendimizi kötü bir ruh halinde hüzünlü, can sıkıcı ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilere soğuk ve mesafeli davranabilir veya çevrenizdeki insanlardan bu tür davranışlara siz maruz kalabilirsiniz.

Evinizdeyseniz aile bireylerinizle, işteyseniz otorite figürlerinizle ilişkilerinize soğuk ve mesafe getirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Negatif yönde gelişen olay ve konularda geldiğiniz noktada mesafeli, ciddi ve saygı sınırları içinde kalmaya özen göstermelisiniz.

 

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün trinesi ile daha verici, fedakâr ve empatik hareket edebilirsiniz.

Kişisel sorunlarınızı çok kolay halledebileceğiniz enerjiler altında olacağınızdan gün içinde sizi inciten olay ve kişileri çok kolay affedebilirsiniz.

Size yük olan menfi düşüncelerden arınabilirsiniz. Böylelikle hayatınıza olumlu yeni değişikliklere kapınızı açabilirsiniz.

Sevecen ve sempatik tarafınız daha fazla güçleniyor dolayısıyla başkalarına hizmet edilebilmenin yollarını arayabilirsiniz. İnsan hakları, hayırseverlik ve hayvan refahına dair faaliyetler içinde yer alabilirsiniz.

Ayrıca vakit bulabilirseniz ve imkânınız varsa cami, türbe gibi yerleri hem ziyaret edebilir hem de bol bol dualar edebilirsiniz.

Müzisyenler, sanatçılar ve sanatla uğraşanlar için çok yaratıcı bir gün. Daha önce hayal kırıklığı yaratan bir projede atılım yapmak için ilham bulabilirsiniz. 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde evinde ölü bulunan Liman Başkanı Bahadır Ay'ın cenazesi Eskişehir'e getirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Teşkilat Başkanı Adem Kara, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Orhan Durmuş, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Bur...

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Deniz Kılıç,17 Ağustos depremi sonucunda kullanılamaz hale gelen yüzde 25’lik yapıl...

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve ülkemiz ekonomisine etkileri hakkında değerlendirme...

Hidroana, 06- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışta zorlu teknik kontrolleri geçerek piste çıkmaya hak kazandı. Hidro...

Alpu’da kurulması planlanan kömürlü termik santralin bugün yapılması gereken ihalesi dün dördüncü kez er...

Eskişehir Web Tasarım