FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

29 Ocak 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay kendi evi olan Yengeç burcuda ilerliyor. Gün boyu Duygusal, hassas, kırılgan tutum ve davranışlar sergileyebiliriz. Geçmişle bağlantılı konular, Evimiz, ailemiz ve otorite figürlerimizle ilgili konular gündemimizde yer alabilir.

Çevremizdeki insanların ve kendimizin gerçekte neye ihtiyacımızın olduğunu kolayca hissedebilir ona göre hareket edebiliriz.

 

Ay-Satürn karşıtlığı ile güne uyanabiliriz. Kendimizi kötü bir ruh halinde hüzünlü, can sıkıcı ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilere soğuk ve mesafeli davranabilir veya çevrenizdeki insanlardan bu tür davranışlara siz maruz kalabilirsiniz.

Evinizdeyseniz aile bireylerinizle, işteyseniz otorite figürlerinizle ilişkilerinize soğuk ve mesafe getirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Negatif yönde gelişen olay ve konularda geldiğiniz noktada mesafeli, ciddi ve saygı sınırları içinde kalmaya özen göstermelisiniz.

 

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün trinesi ile daha verici, fedakâr ve empatik hareket edebilirsiniz.

Kişisel sorunlarınızı çok kolay halledebileceğiniz enerjiler altında olacağınızdan gün içinde sizi inciten olay ve kişileri çok kolay affedebilirsiniz.

Size yük olan menfi düşüncelerden arınabilirsiniz. Böylelikle hayatınıza olumlu yeni değişikliklere kapınızı açabilirsiniz.

Sevecen ve sempatik tarafınız daha fazla güçleniyor dolayısıyla başkalarına hizmet edilebilmenin yollarını arayabilirsiniz. İnsan hakları, hayırseverlik ve hayvan refahına dair faaliyetler içinde yer alabilirsiniz.

Ayrıca vakit bulabilirseniz ve imkânınız varsa cami, türbe gibi yerleri hem ziyaret edebilir hem de bol bol dualar edebilirsiniz.

Müzisyenler, sanatçılar ve sanatla uğraşanlar için çok yaratıcı bir gün. Daha önce hayal kırıklığı yaratan bir projede atılım yapmak için ilham bulabilirsiniz. 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun mücadelesini verdiği, resmi ilan ve reklam fiyatlarının arttırılması ile ilgili çabalar nih...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, muhtarları, birlik ve beraberlikleri bozulmayan bir topluluk olarak gördü...

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye Eskişehirlilerin desteği devam ediyor.

Davanın ilk duruşmasında konuşan Baçaru’nun avukatı Oytun Süllü, müvekkilinin mağdur edildiğini ifade etti.

Özdilek Alışveriş Merkezi, Ramazan ayına özel hazırladığı eğlenceleri Ramazan ayının ilk gününden itibaren başladı.Yoğun katılımın...

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mahrem imam yapılanmasına ilişkin davada yargılanan 22 sanıktan 20'si, 3 yıl 9...

Eskişehir Web Tasarım