FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

29 Ocak 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay kendi evi olan Yengeç burcuda ilerliyor. Gün boyu Duygusal, hassas, kırılgan tutum ve davranışlar sergileyebiliriz. Geçmişle bağlantılı konular, Evimiz, ailemiz ve otorite figürlerimizle ilgili konular gündemimizde yer alabilir.

Çevremizdeki insanların ve kendimizin gerçekte neye ihtiyacımızın olduğunu kolayca hissedebilir ona göre hareket edebiliriz.

 

Ay-Satürn karşıtlığı ile güne uyanabiliriz. Kendimizi kötü bir ruh halinde hüzünlü, can sıkıcı ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilere soğuk ve mesafeli davranabilir veya çevrenizdeki insanlardan bu tür davranışlara siz maruz kalabilirsiniz.

Evinizdeyseniz aile bireylerinizle, işteyseniz otorite figürlerinizle ilişkilerinize soğuk ve mesafe getirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Negatif yönde gelişen olay ve konularda geldiğiniz noktada mesafeli, ciddi ve saygı sınırları içinde kalmaya özen göstermelisiniz.

 

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün trinesi ile daha verici, fedakâr ve empatik hareket edebilirsiniz.

Kişisel sorunlarınızı çok kolay halledebileceğiniz enerjiler altında olacağınızdan gün içinde sizi inciten olay ve kişileri çok kolay affedebilirsiniz.

Size yük olan menfi düşüncelerden arınabilirsiniz. Böylelikle hayatınıza olumlu yeni değişikliklere kapınızı açabilirsiniz.

Sevecen ve sempatik tarafınız daha fazla güçleniyor dolayısıyla başkalarına hizmet edilebilmenin yollarını arayabilirsiniz. İnsan hakları, hayırseverlik ve hayvan refahına dair faaliyetler içinde yer alabilirsiniz.

Ayrıca vakit bulabilirseniz ve imkânınız varsa cami, türbe gibi yerleri hem ziyaret edebilir hem de bol bol dualar edebilirsiniz.

Müzisyenler, sanatçılar ve sanatla uğraşanlar için çok yaratıcı bir gün. Daha önce hayal kırıklığı yaratan bir projede atılım yapmak için ilham bulabilirsiniz. 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Doğançayır Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Özdilek Sanat Merkezi’nde bulunan G&...

İkinci el araç ticareti yapan ETO üyesi firmalara Mesleki Yeterlilik Belgesi ve yeni mevzuatlar hakkında bilgi verildi. İkinci el otomobil...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ile Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü arasında Eskişehir’de sığınmacı ve mevs...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir İl Kadın ve Gençlik Kollarını ziyaret etti.CHP Eskişehir İl Bin...

Eskişehir'de uyuşturucu madde satıcısı 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu ma...

Anadolu Üniversitesinde Yönetim ve Gelişim Kulübü tarafından düzenlenen “CV ve Mülakat Simülasyonu” etk...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım