Eskişehir Milli İrade Gazetesi - Eskişehir Haberleri

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

26 Ocak 2018 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Boğa burcunun evinde ilerleyen Ay sakin, huzurlu ve kararlı enerjiler veriyor.  Risk almak yerine sağlam adımlar atarak ilerlemeyi tercih edeceğimiz bir gün.  Finansal işlerimize yoğunlaşabilir, bütçemizle ilgili planlar geliştirebiliriz.

Keyfe ve zevklere düşkünlüğümüz artabilir. Tembellik yapmakta ısrarcı olabilir, yeme-içme konularında kendimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz.

 

Sabah erken saatlerde Ay-Jüpiter karşılığını gerçekleşecek ve sonrasında Ay-Merkür trinesi etkinleşecek. İşinizi yada bir iyilik yaparken, yalnızca bir başkasına değil, aynı zamanda kendinize de destek sağlayabileceğiniz bir geçiştir.

Geleceğe yönelik fikirlerinizi bir kâğıda yazın ve daha sonraki tarihlerde amaçlarınızı veya işlerinizi daha iyi hale getirmek için kullanabilirsiniz.  

Evinizde sosyal faaliyetlerde veya işinizde önem verdiğiniz insanlarla hoş etkileşimler yaşayabilirsiniz.

Yazmak, tanıtım, halkla ilişkiler konulu işlerde beklentilerinizi karşılayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Öğrenciler eğitim yada iş girişimleriniz için sınav olacaksanız her zamankinden daha çok başarılı olabilirsiniz.

 

Ay saat 15.57 de boşluğa girecek, yaklaşık beş saat boşlukta kalacak ve sonrasından saat 20.40 da İkizler burucunun evine giriş yaparak burç değişimizi gerçekleştirecek.

Ay boşluk etkisinde yaşam temponuza yavaşlama getirebilir. Dolayısıyla kalıcılığını istediğiniz işlerinizi, yeni girişimlerinizi ve önemli kararlarınızı yarına ertelemenizde fayda var.

Günlük rutin görevlerinizi ve bekleyen işlerinizi halletmek adına uygun bir zamandır.

Müzik dinlemek, kitap okumak veya sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Meditasyon, yoga, nefes çalışmaları ve dua etmek içinde değerlendirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde evinde ölü bulunan Liman Başkanı Bahadır Ay'ın cenazesi Eskişehir'e getirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Teşkilat Başkanı Adem Kara, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Orhan Durmuş, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Bur...

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Deniz Kılıç,17 Ağustos depremi sonucunda kullanılamaz hale gelen yüzde 25’lik yapıl...

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve ülkemiz ekonomisine etkileri hakkında değerlendirme...

Hidroana, 06- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışta zorlu teknik kontrolleri geçerek piste çıkmaya hak kazandı. Hidro...

Alpu’da kurulması planlanan kömürlü termik santralin bugün yapılması gereken ihalesi dün dördüncü kez er...

Eskişehir Web Tasarım