FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

26 Ocak 2018 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Boğa burcunun evinde ilerleyen Ay sakin, huzurlu ve kararlı enerjiler veriyor.  Risk almak yerine sağlam adımlar atarak ilerlemeyi tercih edeceğimiz bir gün.  Finansal işlerimize yoğunlaşabilir, bütçemizle ilgili planlar geliştirebiliriz.

Keyfe ve zevklere düşkünlüğümüz artabilir. Tembellik yapmakta ısrarcı olabilir, yeme-içme konularında kendimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz.

 

Sabah erken saatlerde Ay-Jüpiter karşılığını gerçekleşecek ve sonrasında Ay-Merkür trinesi etkinleşecek. İşinizi yada bir iyilik yaparken, yalnızca bir başkasına değil, aynı zamanda kendinize de destek sağlayabileceğiniz bir geçiştir.

Geleceğe yönelik fikirlerinizi bir kâğıda yazın ve daha sonraki tarihlerde amaçlarınızı veya işlerinizi daha iyi hale getirmek için kullanabilirsiniz.  

Evinizde sosyal faaliyetlerde veya işinizde önem verdiğiniz insanlarla hoş etkileşimler yaşayabilirsiniz.

Yazmak, tanıtım, halkla ilişkiler konulu işlerde beklentilerinizi karşılayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Öğrenciler eğitim yada iş girişimleriniz için sınav olacaksanız her zamankinden daha çok başarılı olabilirsiniz.

 

Ay saat 15.57 de boşluğa girecek, yaklaşık beş saat boşlukta kalacak ve sonrasından saat 20.40 da İkizler burucunun evine giriş yaparak burç değişimizi gerçekleştirecek.

Ay boşluk etkisinde yaşam temponuza yavaşlama getirebilir. Dolayısıyla kalıcılığını istediğiniz işlerinizi, yeni girişimlerinizi ve önemli kararlarınızı yarına ertelemenizde fayda var.

Günlük rutin görevlerinizi ve bekleyen işlerinizi halletmek adına uygun bir zamandır.

Müzik dinlemek, kitap okumak veya sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Meditasyon, yoga, nefes çalışmaları ve dua etmek içinde değerlendirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun mücadelesini verdiği, resmi ilan ve reklam fiyatlarının arttırılması ile ilgili çabalar nih...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, muhtarları, birlik ve beraberlikleri bozulmayan bir topluluk olarak gördü...

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye Eskişehirlilerin desteği devam ediyor.

Davanın ilk duruşmasında konuşan Baçaru’nun avukatı Oytun Süllü, müvekkilinin mağdur edildiğini ifade etti.

Özdilek Alışveriş Merkezi, Ramazan ayına özel hazırladığı eğlenceleri Ramazan ayının ilk gününden itibaren başladı.Yoğun katılımın...

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mahrem imam yapılanmasına ilişkin davada yargılanan 22 sanıktan 20'si, 3 yıl 9...

Eskişehir Web Tasarım