FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

24 Ocak 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Koç burcunda ilerleyen Ay saat.07.16da boşluğa girecek ve nerdeyse mesai saatlerini kapsayan süre boyunca boşlukta olacak. Sonrasında saat 16.40 da Boğa burcunun evine giriş yapacak.

Ay boşluk etkisinde, duygularımız ve hareketlerimizde belirgin bir yavaşlama hissedebiliriz. Hayatın rutin akışı bizi içine çekebilir ve sorumluluklarımızı yerine getirmekte zorlanabiliriz. Takdir göremeyeceğimiz ve beğenilmeyeceğimiz düşüncesine kapılabilir, var olan güzel ve olumlu şeyleri görmekte zorluk da çekebiliriz. Gecikmeler, sıkıntılar, sorunlarla karşılaşabileceğimiz gibi diyaloglarımız da stresli geçebilir.

Yeni bir şeylere başlamak yerine yarım kalan işleri toparlamak ve rutin akışın içinde ilerlemek an mantıklısı olacak.

Ayrıca, bir konu yada olayın iç yüzünü anlamak, iç görü geliştirmek, yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz uğraşlarımıza yönelmek, yada vaktimiz varsa dinlenerek geçirebiliriz.

 

Günün gezegen hareketinde Merkür-Plüton kavuşumudur.  Düşünce ve iletişimlerinize derinlik ve yoğunluk getiriyor.

İş yeriniz, yakın çevreniz ve sosyal ortamlarda ani fevri çıkışlar, sinirli ve öfkeli insanların sert davranışları ve küçük sözler büyük tartışmalara yol açabilecek durumlar söz konusu olabilir.

Aksayan ve yavaşlayan çalışmalarınızı, Uzlaşma yolunu bulup el çabukluğu ve halledebilirsiniz.

Rafa kaldırdığınız beklemede kalan proje ve atılımlarınız için etkin ve yetkili kimselerle tekrar görüşmeler ayarlayabilirsiniz. Zira ikna yeteneğiniz sayesinde başarılı geri dönüşler gerçekleştirebilirsiniz.

Bilinmeyen belirsizlikler, ilişkilerinizde rahatsızlığa sebep olabilir. Partneriniz yada sizin gelecek endişeniz, uzlaşma tekliflerini ortaya atmanıza neden olacaktır.

 Toplumsal ve sosyal olaylarla ilgili radikal çıkışlar otorite ve hükümete karşı gelişecek kutuplaşmalar gösteri ve eylemler yaklaşık birkaç gün gündemi oluşturacak haberler arasında yer alacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, stadın isim hakkı ile ilgili açıklamalar yaptı.

24 Şubat Cumartesi günü Eskişehir Deklarasyonu imzacıları tarafından düzenlenecek olan ‘Kömürlü Termik Santrali İs...

İki maçtır ligde kaybetmeyen Eskişehirspor seriye üçe çıkardı. Deplasmanda lider Ümraniyespor ile karşılaşan kırmızı si...

Eskişehirspor zorlu Ümraniyespor deplasmanında 3 puanla döndü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Başkanı Mustaf...

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sanatçı Abdullah İpek’i makamında kabul etti.

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım