FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

24 Ocak 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Koç burcunda ilerleyen Ay saat.07.16da boşluğa girecek ve nerdeyse mesai saatlerini kapsayan süre boyunca boşlukta olacak. Sonrasında saat 16.40 da Boğa burcunun evine giriş yapacak.

Ay boşluk etkisinde, duygularımız ve hareketlerimizde belirgin bir yavaşlama hissedebiliriz. Hayatın rutin akışı bizi içine çekebilir ve sorumluluklarımızı yerine getirmekte zorlanabiliriz. Takdir göremeyeceğimiz ve beğenilmeyeceğimiz düşüncesine kapılabilir, var olan güzel ve olumlu şeyleri görmekte zorluk da çekebiliriz. Gecikmeler, sıkıntılar, sorunlarla karşılaşabileceğimiz gibi diyaloglarımız da stresli geçebilir.

Yeni bir şeylere başlamak yerine yarım kalan işleri toparlamak ve rutin akışın içinde ilerlemek an mantıklısı olacak.

Ayrıca, bir konu yada olayın iç yüzünü anlamak, iç görü geliştirmek, yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz uğraşlarımıza yönelmek, yada vaktimiz varsa dinlenerek geçirebiliriz.

 

Günün gezegen hareketinde Merkür-Plüton kavuşumudur.  Düşünce ve iletişimlerinize derinlik ve yoğunluk getiriyor.

İş yeriniz, yakın çevreniz ve sosyal ortamlarda ani fevri çıkışlar, sinirli ve öfkeli insanların sert davranışları ve küçük sözler büyük tartışmalara yol açabilecek durumlar söz konusu olabilir.

Aksayan ve yavaşlayan çalışmalarınızı, Uzlaşma yolunu bulup el çabukluğu ve halledebilirsiniz.

Rafa kaldırdığınız beklemede kalan proje ve atılımlarınız için etkin ve yetkili kimselerle tekrar görüşmeler ayarlayabilirsiniz. Zira ikna yeteneğiniz sayesinde başarılı geri dönüşler gerçekleştirebilirsiniz.

Bilinmeyen belirsizlikler, ilişkilerinizde rahatsızlığa sebep olabilir. Partneriniz yada sizin gelecek endişeniz, uzlaşma tekliflerini ortaya atmanıza neden olacaktır.

 Toplumsal ve sosyal olaylarla ilgili radikal çıkışlar otorite ve hükümete karşı gelişecek kutuplaşmalar gösteri ve eylemler yaklaşık birkaç gün gündemi oluşturacak haberler arasında yer alacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Eskişehir'de olacak.

Batıkent’te bulunan ESTRAM Hareket ve Geceleme Merkez Alanı 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü itibariyle kullanılmaya başlanıyor. ESTRAM ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun mücadelesini verdiği, resmi ilan ve reklam fiyatlarının arttırılması ile ilgili çabalar nih...

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi “Endüstriyel Tasarım Bölümü Yıl Sonu Mezuniyet Jürisi ve S...

Marka kent olma yolunun akıllı kent yatırımlarından geçtiği günümüzde, yatırımlarını Remourban - Akıllı Kentsel Dönüş&...

Eskişehir’de, iftar saati öncesi durak yakınında beklerken kendisini otobüse almadığı iddiasında bulunan bir yolcu tarafından darp edi...

Eskişehir Web Tasarım