AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay ve CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer bayramda güvenlik güçlerini unutmadı.

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay Çarşı Polis Karakolu’nu ziyaret ederek, görev başındaki polislerin bayramını kutladı. Prof. Dr. Günay, ‘’Bizlerin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesi için fedakârca görev yapan, gece gündüz çalışan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyoruz.’’ Şeklinde konuştu. Polisler ile tek tek bayramlaşan Günay daha sonra kendileriyle sohbet etti, öneri ve isteklerini dinledi.

‘EMNİYET MENSUPLARIMIZA MİNNETTARIZ’

TÜİK verilerine göre Eskişehir’de ihracat azaldı, ithalat arttı TÜİK verilerine göre Eskişehir’de ihracat azaldı, ithalat arttı

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Şehit Ali Sevim Hizmet Binası Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ziyaret ederek, emniyet mensuplarıyla bir araya geldi, Kurban Bayramlarını kutladı. Emniyet mensuplarının ülkenin huzuru ve refahı için canla, başla fedakarca çalıştığını belirten Çakırözer, “Gece gündüz demeden her zaman özveriyle çalışan emniyet teşkilatımızın tüm mensuplarına minnettarız. Bizler başımızı yastığa rahatça koyabiliyorsak milletimizin sonsuz güvenini kazanmış emniyet polisimizin, askerimizin büyük özveri ve cesaret içinde görevlerini yerine getirmeleri sayesindedir” dedi. Çevik kuvvet mensuplarıyla tek tek bayramlaşarak, onların talep ve beklentilerini de dinleyen Çakırözer, “Sadece çevik kuvvet mensuplarımız değil, polislerimiz, ülkemizin dört bir yanında görev yapan askerlerimiz, ülkemizin huzur ve güvenliği için özveriyle görevlerini yürüten tüm emniyet mensuplarımıza minnettarız.  Bizleri sıcak konukseverlikleriyle ağırlayan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğümüze, onların şahsında tüm emniyet mensuplarımıza, askerimize cesur ve özverili hizmetleri için gönülden teşekkür ediyor, bayramlarını kutluyorum” diye konuştu.