Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç; belediyenin Temizlik İşleri Şantiyesi, Fen İşleri Şantiyesi ve hizmet binasında çalışan belediye personeli ile bir araya gelerek yaklaşan Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Tepebaşı Belediyesi’nde, Kurban Bayramı öncesinde bir gelenek olan bayramlaşma töreni her zamanki gibi 3 farklı noktada gerçekleşti.

Dehşete düşüren kaza güvenlik kameralarına yansıdı (VİDEO HABER) Dehşete düşüren kaza güvenlik kameralarına yansıdı (VİDEO HABER)

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ilk olarak Fen İşleri şantiyesinde personel ile bayramlaştı. Başkan Ataç daha sonra belediyenin hizmet binasında personeller ile buluştu ve bayramlarını tebrik etti. Ataç son olarak Temizlik İşleri Şantiyesi’nde müdürlük çalışanlarının bayramını kutladı.

Başkan Ataç çalışanların Kurban Bayramı’nı kutladığı konuşmasında, “Biz Tepebaşı’nda bildiğimiz doğruları yapmaya devam edeceğiz. İnsanlarımızın şehrimizde huzur içinde yaşayabilmeleri için elimizden geleni yapacağız. Birbirimize sarılacağız, her insanın sevgi ve saygıya ihtiyacı var. Her bayram söylediğim gibi aranızda küsler var ise süratle barışsın. Eğer bu çatı altında kadını ile erkeği ile vatandaşımız için koşturuyorsak bize küslük yakışmaz. Önümüzdeki Kurban Bayramınızı kutluyorum. Huzur, barış ve mutluluk içinde, sevdikleriniz ile birlikte nice bayramlar diliyorum” dedi.