Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümünü Eti Sualtı Dünyası ve Kentpark’ta gerçekleştirilen bir dizi etkinlikle kutladı. Eti Sualtı Dünyası ve Kentpark’ta düzenlenen etkinliklere katılan vatandaşlar Zafer Bayramı’nı coşkuyla karşıladı.

TÜİK verilerine göre Eskişehir’de ihracat azaldı, ithalat arttı TÜİK verilerine göre Eskişehir’de ihracat azaldı, ithalat arttı

Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda bulunan ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Eti Sualtı Dünyası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük akvaryumda vatandaşların büyük ilgi gösterdiği bir etkinlikte kutladı. Eti Sualtı Dünyası dalgıçları, köpek balıklarının da bulunduğu büyük akvaryuma girerek 10. Yıl Marşı eşliğinde Türk Bayrağı ve Atatürk posteri açtı. Büyük bir ilgiyle izlenen kutlama sırasında vatandaşlar da bol bol fotoğraf çekti. Ziyaretçiler, gösteri öncesi dağıtılan Türk Bayrakları’nı dalgalandırarak marşlara eşlik ettiler. Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümü kutlamalarının bir diğer adresi olan Kentpark’taki At Bakım Binicilik Tesisi’nde at antrenörleri tarafından gösteri düzenlendi. Etkinlikte marşlar eşliğinde gösteri yaptırılan atlar çocuklar tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Gösteri sonrası Kentpark’a getirilen 10 pedallı özel bisikletle gezen Gençlik ve Spor Kulubü sporcuları pedal çevirerek vatandaşları selamladı. Türk Bayrakları ile süslenen 10 pedallı bisiklete büyük ilgi gösteren çocuklar aracın önünde poz vererek fotoğraf çektirdiler.