Cadde ve bulvarları kendi seralarında özenle yetiştirdiği rengarenk çiçekler ile donatan Büyükşehir Belediyesi, özel günlerde de vatandaşları unutmuyor.

Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği ve yıllardır devam eden uygulamayı bu yıl da sürdürerek arife günü kent merkezi ve ilçe mezarlıklarında yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlara rengarenk çiçekleri ücretsiz olarak dağıtılacak. Asri, Odunpazarı, Esentepe ve Zincirlikuyu Mezarlıkları başta olmak üzere tüm ilçelerin merkez mezarlıklarında yıllardır olduğu gibi bu Kurban Bayramı da çiçek dağıtımı gerçekleştirecek. Arife gününden başlamak üzere bayram boyunca 10 otobüsün Asri Mezarlığa vatandaşları ücretsiz olarak taşıyacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, mezarlık içerisinde de ücretsiz minibüs hizmetiyle vatandaşlara yakınlarının kabirlerine ulaşmaları konusunda kolaylık sağlanacağını belirttiler.

TÜİK verilerine göre Eskişehir’de ihracat azaldı, ithalat arttı TÜİK verilerine göre Eskişehir’de ihracat azaldı, ithalat arttı