Eskişehirspor’da sezonun tamamlanmasına kalan son 4 haftada işi mucizelere kalmış durumda. Şöyle ki Pazarspor kalan 6 maçında 2 puan topladığı takdirde matematiksel olarak lige ilk veda eden takım Şimşekler olacak.

Buraya kadar zaten herkesin sezon başında beklediği sona geldi. Belkilerle, mi acabalarla işlerin kolay olmadığı görüldü. Gelecek sezon daha da zor olacak. Maç yayınlarının zor olduğu, tarladan bozma statlarda karşılaşmaların oynandığı, hakemlerden bahsetmeye zaten gerek ve tek gücümüz taraftarın deplasman yasakları yüzünden takımın yanında olamaması vs vs.

-----
Gelelim diğer bir konuya her zaman yere göğe sığdıramadığımız Başkan Mehmet Şimşek ve Yönetim Kuruluna bu sene üçüncü eleştirimize, takımın en önemli silahı Onur Arı’nın rehavete girmiş Pendik deplasmanına götürülmemesi. Kimileri menajer oyunu, kimileri Suat Hoca kararı dese de, kimse de çıkıp bir açıklama yapmıyor. Başkan Şimşek, şeffaf yönetim olarak her zaman lanse ettiği Eskişehirspor’da yine yeni yeniden bir şeylerin üstü kapatılmakta. Tolga Yakut’un durumunu sormuyoruz bile...