Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı nedeniyle arife günü kent merkezi ve ilçe merkez mezarlıklarında vatandaşlara on binlerce çiçek dağıtımı yaparak, kuru kahve ve lokum ikramında bulundu.

Gözden kaçırmayın

Eşinin doğumuna sayılı gün kala 34 yaşındaki İbrahim Keskin ortadan kayboldu Eşinin doğumuna sayılı gün kala 34 yaşındaki İbrahim Keskin ortadan kayboldu

Cadde ve bulvarları kendi seralarında özenle yetiştirdiği rengarenk çiçekler ile donatan Büyükşehir Belediyesi, özel günlerde de vatandaşları unutmuyor. Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği ve yıllardır devam eden uygulamayı bu yıl da sürdürerek arife günü kent merkezi ve ilçe mezarlıklarında yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlara rengarenk on binlerce çiçek dağıttı. Asri Mezarlığa ücretsiz otobüs seferleri düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, mezarlık içinde de ring hatları ile vatandaşları yakınlarının kabirlerine ücretsiz olarak ulaştırdı. Büyükşehir Belediyesi ayrıca bu bayram çiçeklerle birlikte tüm merkez mezarlıklarda vatandaşlara kuru kahve ve lokum ikramında da bulundu. Çiçekler ve ikramlardan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden vatandaşlar, yıllardır özel günlerde vefat eden yakınlarını unutmayan Başkan Büyükerşen ve ekibine teşekkür ettiler.