FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

15 Nisan 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay, saat 03.00-09.35 arası boşlukta ileliyor ve sonrasında İkizler burcuna griş yapıyor. Ay’ın İkizler burcuna girişi ile değişime ve iletişime yönelik olacağımız enerjiler getiriyor.

İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz,  duyurularımız ve çıkmamız gereken seyahatlerimiz için koşuşturmamız gerekebilir. Sonuç beklediğimiz işlerimizde önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Önümüzdeki iki buçuk gün boyunca kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızı ilgilendiren meselelere de zaman ve enerji harcayabiliriz.

 

 

Ay gün boyunca açısız ilerliyor ve günün gezegen hareketinde ise, Jüpiter-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Şans, başarı ve olumlu değişimlerin yanı sıra, güç, manevi ve kişisel büyüme, zenginlik yaratma ve mesleki ilerleme ile ilişkili gelişmeler yaratan bir geçiştir.

Hedeflerimize ulaşmak için ideal olan bu kombinasyonu, bu hafta boyunca değerlendirmeye çalışmalıyız. Yeni projeler başlatmak, girişimlerde bulunmak, projelerimizi genişletmek ve daha fazla güç ve etki kazanabileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz.

Kişisel veya profesyonel problemlerimizi çözülmek için de değerlendirebiliriz.

Otorite figürlerimizden maddi manevi destekler alabiliriz.

Yaşam yolumuzda İlerlemek için gereksiz ve modası geçmiş unsurları bırakmak için yine ideal bir geçiştir. Zira bir sonraki aşamanın başlaması için bitmesi gereken şeyleri bitirmek bu dönem başka bir zamandan daha kolay olacağını unutmamak gerekir.

Geçmişte yaptığımız tüm çalışmalarımızın ve iyiliklerimizin karşılığı önümüze çıkabilir.

Yurtdışı bağlantılı işlerimiz ve Hukuki konulardaki meselelerimizde de olumlu yönde ilerlemeler kaydedebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alımı yapacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 45 öğretim üyesi alımı yapacak.

Kırklareli Üniversitesi 26 öğretim üyesi alımı yapacak

Eskişehir Sanayi Odası, “Avrupa Yeşil Mutabakatı (Green Deal)” konusunda önemli bir adım attı. “ESO Sürdürülebil...

Ruhsatsız iş yerlerinde korona virüs tedbirlerini hiçe sayarak kumar oynayan 144 kişiye idari para cezası uygulandı.

Tarım arazilerinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde 910 dekarlık alanda tarım faaliyetlerine başlayan Odunpazarı Belediyesi, sını...

Yukarı Çık