KOÇ BURCUNDA YENİAY

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12 Nisan 2021 Pazartesi günü Saat 05.31de Ay; Koç burcundaki Güneş ile 22 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

 

Yeniay, önümüzdeki ay için hayatımızı planlamamız gereken özel bir dönemdir.

 

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç burcu yeni bir döngüyü başlatır. Yeni fırsatlara, yaratıcı başlangıçlara odaklanabileceğimiz yılın en verimli zamanlarından biridir. Dolayısıyla

Koç Yeniayı iç dinamizmi, bağımsızlık arzusunu arttıracak karşılaşacağımız birçok sorunu çözmek içinse birçok fikre sahip olacağız.

 

 

Yeniaya horoskopunda Balık burcu yükseliyor. Ay ve Güneş, Yeniay yönetici Mars ile uyumluluk sağlarken Jüpiter’den de destek geliyor. Yaklaşık dört hafta boyunca bu geçişle başlatacağınız her eylemde başarı şansı elde edebilirisiniz.

İş, finans, ilişkilerinizi daha iyi hale getirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Macera dolu bir seyahate çıkabilirsiniz. Önemli bir satın alma, anlaşma yapma, eğitime başlama ve hukuksal bir süreci kazanma gibi başarılar elde edebilirsiniz.

 

Plüton ise Yeniay’a kare görünümde Bu biraz daha plan ve hedeflerimizin önünde engeller ve baskılar yaratıcı koşulları ortaya çıkarabilir. Ancak konularla ilgili herkesin genel yararı adına uzlaşmak ve işbirliği yapmak, sorunların üstesinden gezlemenize yardımcı olabilir.

 

 

Yeniay diğer burçlarla birlikte Koç, Yengeç. Terazi ve Oğlak’ları daha fazla etkileyebilir.

 


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Koçlar, burcunuzdaki Yeniay coşku ve macera isteğinizi öne çıkarıyor.  Yaşam şeklinizi değiştirmek için farklı bir motivasyona sahip olacaksınız. Kişiliğinizi ve yeteneğinizi sergileyerek risk alabileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. İmajınızı yeniden şekillendirebilirsiniz

Spor, dans gibi fiziksel aktivitelere katılabilirsiniz.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, sosyal yaşamınızı sınırlamak ve geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Gizlilik içinde araştırmalar ve ilham verici çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızı açığa çıkabilir. dua. meditasyon ve yoga hayatınızdaki karmaşık problemleri, yaratıcı bir şekilde çözmenize yardımcı olabilir.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, sosyal alanlarda aktif çalışmalar ve katılımlarınızın olacağı bir dönemdesiniz. Geleneksel olmayan fikirleriniz ile hayatınıza yeniden yön verebilirsiniz. Bu dönem, yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve ilişkilere başlayabilirsiniz. Grupsal çalışmalarda rekabet ve mücadeleci durumlar içine çekilebilirsiniz.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler,

iş, meslek ve kariyer yaşamınızla ilgili konulara dair gelişmeler gündeminize gelebilir. Temel hedeflerinizi ve projelerinizi, ilerletmek ve tanımlamak için daha fazla etkiye sahip olacaksınız. Dolayısıyla evlenmek, ebeveyn olmak, iş değiştirmek, şehir değiştirmek gibi planlar yapabilirsiniz.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos)  Sevgili Aslanlar, daha maceracı ve keşifçi olacağınız bir dönem. Dolayısıyla, seyahat etmek, farklı kültürleri tanımak, görmek isteğiniz ağır basabilir. Eğitim yada iş hayatınızda sizi başarıya taşıyacak mükemmel çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Değerlendirebileceğiniz iş teklifleri alabilir, ticarî girişim fırsatları elde edebilirsiniz.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, motivasyon ve iç görünüzü yönlendirebileceğiniz mükemmel bir zaman. Ortak gelirler ve finansal konularda gelirlerinizi artırabileceğiniz koşullar ortaya çıkabilir. Kredi, faiz vergi, miras ve nafaka konularında yeni yapılandırmalar gündeminize gelebilir. Partnerinizle derin duygusal bağlantılar kurabilirsiniz.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, eşiniz, ortağınız yada partnerinizle ilişkilerinizde denge, uyum ve sevgi bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Bir takım birliktelikler söz, nişan, evlilik kararları ile ilişkilerini güçlendirebilir. Bazı ilişkilerde ise yol ayrımına gelebilir. Düşüncenizde olan bir anlaşma veya ortaklık şansını değerlendirebilirsiniz.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, iş ortamlarınız ve gündelik yaşamınıza daha fazla organize olacağınız bir dönem. Günlük yaşamınızda beklentilerinizin karşılanması için her türlü çabayı gösterebilirsiniz. Tıkandığınız mevzulara iyileştirme yapmanın yollarını kolay bulabilirsiniz. Sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, romantik yaşamınızı, yaratıcı çalışmalarınızı ve çocuklarınızla ilişkilerinizi mükemmelleştirebilirsiniz. Hem eğlenceli hem romantik birlikteliğinize renk katacak bir seyahate çıkabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Çocuklarınızla ilgili bazı kararlar vermeniz gerekebilir.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, eviniz, aileniz ve aile bireylerinizle alakalı konulara yoğunlaşabilirsiniz. Şehir değiştirmek, evinizi değiştirmek, dekore etmek isteyebilirsiniz.  Aile üyelerinize karşı daha destekleyici bir rol üstlenebilirsiniz. İleriye dönük hedefler belirleyebilir, ekonomik yönde ilerleyebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, kamusal, sosyal ve özel alanlarda iletişim trafiğiniz hızlanıyor. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle sık temaslar kurabilir, kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Düşüncesinde olduğunuz teknolojik ürün alış verişleri bu dönem yapabilirsiniz. Kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir eğitim yada kursa başlayabilirsiniz.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, finansal durumuzu, gelirlerinizi, kaynaklarınızı büyütebilir yeni ekonomik hedefler geliştirebilirsiniz. Borç ödemek, biriken faturalarınızla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İleride değeri artacak mallar satın alarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

Eğlence ve lüks harcamalardan kaçınmalısınız.

 

 

EN SON EKLENEN HABERLER

KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alımı yapacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 45 öğretim üyesi alımı yapacak.

Kırklareli Üniversitesi 26 öğretim üyesi alımı yapacak

Eskişehir Sanayi Odası, “Avrupa Yeşil Mutabakatı (Green Deal)” konusunda önemli bir adım attı. “ESO Sürdürülebil...

Ruhsatsız iş yerlerinde korona virüs tedbirlerini hiçe sayarak kumar oynayan 144 kişiye idari para cezası uygulandı.

Tarım arazilerinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde 910 dekarlık alanda tarım faaliyetlerine başlayan Odunpazarı Belediyesi, sını...

Yukarı Çık