FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

9 Nisan 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay günü Balık burcunun evinde geçiriyor. Başkalarının istek ve ihtiyaçlarına daha duyarlı olacağımız enerjiler veriyor. Evrensel sevgi, insanlığı ilgilendiren konular, maneviyat ve inanç uygulamalarına yönelebiliriz. İlerleme sağlamayı düşündüğümüz önemli görüşme, konuşmalar ve dikkat gerektiren işlerde daha fazla emek ve zaman harcamak durumunda kalabiliriz. Dolayısıyla ayrıntılar üzerinde dikkat ederek çalışmalarımızı ilerletmeye çalışmalıyız.

 

Ay gün boyunca sadece birbirleriyle stresli bir görünümde olan Mars ve Neptün ile bağlantıları gerçekleşiyor ve başka hiçbir gezgen ile açı oluşturmuyor.

 

Günün gezegen hareketinde Mars-Neptün karesi etkinleşiyor. Bir kaç gün boyunca enerjimiz azalıyor..Dolayısıyla var olan işlerinizi çok dikkatle takip ederek yapmaya çalışın, detayları kaçırmamaya özen gösterin. Yeni bir iş, yeni bir proje anlaşma, sözleşme yada ortaklıklı iş yapmaktan kaçınmalısınız.

Bu dönem hem bedensel hem de zihinsel dinlenmek, yoğun çalışma temponuzu yavaşlatmak yada dünyasal işlerinizden çekilmek isteyebilirsiniz. Mümkünse biraz geri planda kalarak sağlığınıza özen gösterin. Zira normalden daha fazla enfeksiyonlara ve Fiziksel hastalıklara yatkın olabilirsiniz. Yeme-içme ve dinlenmenize özen göstermek faydalı olabilir.

Ayrıca politika, sanat ve spor camiasında pek çok skandal haberler dedikodular, iftira yada aldatma-aldatılma kurbanları Sosyal medyada gündem oluşturabilir.

 

Günün diğer gezegen hareketinde Merkür-Şiron aynı noktada kavuşuyor. Bu geçişle daha iyi bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların gerçek niyetlerini kolay çözebilirsiniz. Ve onlarla konuşarak, kelimelerin gücünü kullanarak yardımlarda bulunabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alımı yapacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 45 öğretim üyesi alımı yapacak.

Kırklareli Üniversitesi 26 öğretim üyesi alımı yapacak

Eskişehir Sanayi Odası, “Avrupa Yeşil Mutabakatı (Green Deal)” konusunda önemli bir adım attı. “ESO Sürdürülebil...

Ruhsatsız iş yerlerinde korona virüs tedbirlerini hiçe sayarak kumar oynayan 144 kişiye idari para cezası uygulandı.

Tarım arazilerinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde 910 dekarlık alanda tarım faaliyetlerine başlayan Odunpazarı Belediyesi, sını...

Yukarı Çık