FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

8 Nisan 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay saat 01.05 de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Balık burcunun doğası ile ilerleme sağlamaya çalışacağımız bir gün. Sonsuz bir anlam taşıyan gizemli bir ruh halinde olabileceğimiz gibi hassas, kırılgan ve yaratıcı tarafımız açığa çıkabilir.

Bu arada duygularımız mantığımıza ters düşebilir. İş ve çalışmalarımıza konsantre olmakta zorlanabiliriz. Zira duygularımız ve hislerimiz çalışma verimliğimiz üzerinde olumsuz etkileye sahip olabilir. Hesaplama ve ihmal hatalarına açık olabilir, yanlış anlamalar ve hatalı kararlara sebebiyet verebiliriz.

Çevremizdeki atmosferin ruh haliyle başkalarının duygularını çok kolay algılayabiliriz. Dolayısıyla yardıma ihtiyaç duyan herkese koşulsuz fedakârlıkta bulunacağımız bir yaklaşık iki buçuk gün geçirebiliriz.

Sevdiklerimiz, yaşlılar yada barınacak yeri olmayan, hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına ve sağlıklarına dair üzerimize bazı sorumluluklar alabiliriz.

Bu iki günlük zaman içinde akan sulara, deniz kenarlarına yakın olmak ruhumuzu dinlendirebilir. Tiyatro izlemek, müze yada resim sergilerini gezmek gibi sanatsal etkinlikler içinde mükemmeldir.

Yaratıcılık gereken çalışmalarımıza odaklanmak yada iç sesimize kulak verip empati, dua, meditasyon, yoga gibi çalışmalar gerçekleştirmek için yalnız kalmayı da tercih edebiliriz.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş günün tek açısı oluyor Bu geçiş ile kendimizi daha özgür, daha becerikli hissedecek, daha iyi ifade edeceğiz. Yeni şeyler denemek, yenilik yapmak için yeni yol arayışı içine girebiliriz. Beklenmedik haberler alabilir, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu geçişi hayatımızın amacına yönelik olmayan eski alışkanlıklarımızdan kurtulmak, hayatımızda değişim başlatmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alımı yapacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 45 öğretim üyesi alımı yapacak.

Kırklareli Üniversitesi 26 öğretim üyesi alımı yapacak

Eskişehir Sanayi Odası, “Avrupa Yeşil Mutabakatı (Green Deal)” konusunda önemli bir adım attı. “ESO Sürdürülebil...

Ruhsatsız iş yerlerinde korona virüs tedbirlerini hiçe sayarak kumar oynayan 144 kişiye idari para cezası uygulandı.

Tarım arazilerinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde 910 dekarlık alanda tarım faaliyetlerine başlayan Odunpazarı Belediyesi, sını...

Yukarı Çık