FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

22 Ocak 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba.Haftanın son günü Ay ilerlemesini Boğa burcun evinde  sürdürüyor. Güne kendimizi rahat ve iyi hissedeceğimiz enerjiler veriyor.

Özel konuları açıklığa kavuşturabilir ve para ve kişisel işlerimiz hakkında bilinçli kararlar alabiliriz.

Gün genelinde kendimizi iyi hissettirecek şeylere çekilebiliriz. Maddesel değerlere önem verebiliriz. Güzel olma, güzel görünme ve yeme-içme isteğimiz artabilir. Kozmetik, kuaför, bakım gibi işlerimizde verim almak adına faydalanabiliriz.

Ayrıca, açık havada yürüyüş ve ekim dikim, bakım gibi toprakla ilgili işlerimiz varsa bu işlerle meşgul olmak bizlere iyi gelecektir.

 

Sabah saatlerinde Ay-Venüs trinesini hemen sonrasında Ay-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Kendimizi güvenli hissedeceğimiz enerjiler veriyor. Güçlü hayaller, fikirler ve içgörürlüğe sahip olacağız dolayısıyla iş ve meşguliyetlerimizi daha uyumlu ve yaratıcı bir şekilde yerine getirebiliriz.

Her hangi bir konuda rahatsız olduğumuz durumlardan kurtulmak adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

 

Ay günün ikinci yarısına Merkür karesini etkinleştirerek stresli başlıyor. İletişim ve ulaşımda sıkıntılı durumlarla karşılaşmamız mümkün olabilir. Uğraş vermemiz gereken işlerimizde gecikmeler ve kısıtlamalar canımızı sıkabilir. Sohbet ortamlarında, önemli konuşmalarda yanlış anlamak yada anlaşılmak gibi uyumsuzluklara maruz kalabiliriz. Bu zaman içinde kaygı uyandırıcı haberler almamızda mümkün. Dolayısıyla, olayları büyütmemek, esnek olmak ve kelimeleri özenli seçerek konuşmak önemli olacak.

Günün son saatlerinde ise Ay-Plüton trinesi ile gelecekle ilgili önemli konulardaki zorlu gibi görünen durumları aşabilecek gayret ve kararlılığı gösterebilir, gücümüzü ortaya koyabiliriz. Ailemiz veya sevdiklerimizin yardım, güven ve desteklerini de arkamızda hissedebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 27 Şubat-5 Mart tarihli illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı.

Eskişehirli Milli kayak sporcuları U14 yaş kategorisinde Alya Çetintaş ve U16 yaş kategorisinde Yağmur Tuna Kosova'da milli takım formasıyla &u...

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Araştırma Görevlisi alacak

İstinye Üniversitesi 38 Akademik Personel alacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 19.940 Sözleşmeli Öğretmen alacak.

Fırat Üniversitesi 112 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak.

Yukarı Çık