FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

21 Ocak 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor.Güne daha yavaş bir şekilde yön alacağımız enerjiler veriyor. Finansal işlerimize daha fazla önem verebiliriz. Güzel olma, güzel görünme ve yeme-içme isteğimiz artabilir. Kozmetik, kuaför, bakım gibi işlerimizde verim almak adına faydalanabiliriz.

Ayrıca, açık havada yürüyüş ve ekim dikim, bakım gibi toprakla ilgili işlerimiz varsa bu işlerle meşgul olmak bizlere iyi gelecektir.

 

Ay, Satürn, Jüpiter ve Uranüs etkileşimleri ile günün ilk yarısını etkileyecek. Kişisel hedeflerimize ve daha büyük tutkularımıza dikkat etme arzusuyla mücadele ederken duygularımızda daha güçlü olacak. Bu geçiş ile planlarda sorunlar ve kusurlar ortaya çıkabilir, ihmal ettiğimiz şeylerle ilgilenmemiz için kendimizi motive edebiliriz. Eğer  bizi tatmin etmeyen bir şeye çok fazla enerji harcadıysak şimdi değişiklik yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Bununla birlikte, bazı öngörülemezlikleri mevcut ve harekete geçmeden önce düşünmeliyiz sevgili dostlar.

 

Gün ortasından sonra Ay-Mars kavuşumunu etkinleştiriyor. Bu geçiş ile İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz.

Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Araştırma Görevlisi alacak

İstinye Üniversitesi 38 Akademik Personel alacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 19.940 Sözleşmeli Öğretmen alacak.

Fırat Üniversitesi 112 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak.

Sağlık Bakanlığı uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı istihdam ilanı yayınladı.

Altınbaş Üniversitesi  çeşitli fakülte ve programlarda görevlendirilmek üzere 21 Öğretim Üyesi alacak. ...

Yukarı Çık