FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

19 Ocak 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor. Güne enerjik, sabırsız ve kararlı olacağımız enerjiler veriyor. Yeni başlamamız gereken işlerimize kolay motive olabiliriz. Ancak hemen sonuç almak isteğimiz ağır basabilir. Bu yüzden elimizde olanlar yeterince tatmin edici değilse bir projeyi hemen bırakabilir, başka bir plan geliştirebiliriz.

Bu geçiş bizleri her zamankinden daha rekabetçi hissetmemize neden olabilir ve stresli koşullarla baş etme gücünü kendimizde bulabiliriz.

Ayrıca baş ağrısı, göz yorgunluğu veya sinüs zorluğu gibi sağlığımızın etkilenmesi söz konusu olabilir. Trafikte, araç sürüş esnasında ve keskin nesneleri kullanırken çok dikkat etmek gerekir.

 

Gün ortalarında Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Bu, geçiş dikkatimizi finansal işlerimize ve ilişkilerimizin yeniden değerlendirilmesine odaklanmanın yararına sahiptir. İhtiyacımız olmayan şeylere arzu duyabiliriz dolayısıyla gerçekçi olmayan beklentilere karşı dikkatli olmakta fayda var.

Şu anda, yapmak istediklerimiz, kabul etmekte zorlandığımız veya vermek istediğimiz şeylerle ilgili konularda seçenekleri ayrıntılı bir şekilde incelemekte fayda var.

 

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Merkür atmışlığı ile gerek duygusal gerekse zihinsel olarak rahat hissedeceğimiz enerjiler getiriyor. Kendimizi çok daha rahat ifade edebiliriz, iş arkadaşlarımızla ailemizle, varsa çocuklarımızla ve çevremizle rahat iletişim sağlayabiliriz.

Bu saatlere kalan işlerimizi bitirmek, yazmamız gerekenleri tamamlamak,

mesaj, telefon ve e mail gibi dönmemiz gerekenleri cevaplamak adına bu enerjiyi kullanabiliriz. Alışveriş işlerimiz için de bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Araştırma Görevlisi alacak

İstinye Üniversitesi 38 Akademik Personel alacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 19.940 Sözleşmeli Öğretmen alacak.

Fırat Üniversitesi 112 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak.

Sağlık Bakanlığı uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı istihdam ilanı yayınladı.

Altınbaş Üniversitesi  çeşitli fakülte ve programlarda görevlendirilmek üzere 21 Öğretim Üyesi alacak. ...

Yukarı Çık