FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

18 Ocak 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 10.07 de Koç burcuna giriş yapıyor. Bu saate kadar olan zaman içinde akışla ilerlemekte fayda var. Zira Ay Koç burcuna girişi ile yeni başlangıçlar ve yenilikler için enerjimizi yükseltiyor. Kişisel hedeflerimize ve tutkularımıza daha fazla motive olacağımız iki buçuk gün bizleri bekliyor. Bir sorunu kontrol etmek, hızlı kararlar almak hızlı harekete geçmek isteyebiliriz.

 

Akşam saatlerine doğru Ay, önce Satürn sonra Jüpiter ile olumlu bağlantılar kuruyor. Sorumluluklarımız, işimiz ve görevlerimizi daha istekli ve verim odaklı yürütmeye çalışabiliriz. Başkalarıyla bağ kurma, ağlarımızı ve projelerimizi güçlendirme çabalarımızada olumlu sonuçlar elde edebiliriz.

 

Sonrasında Ay-Şiron ile aynı noktada kavuşuyor. Zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebileceğimiz bir geçiştir. Sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek ve yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden hem sevdiklerimiz hemde kendimiz rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

 

Günün gezegen hareketinde Jüpiter-Uranüs karesi etkili oluyor. Bu geçiş yaşam yönünde ani değişiklikler getirebilir. Sabırsızlıklar ve kısıtlamalardan kurtulma dürtüsü istenmeyen durumlara, beklenmeyen olaylara sebebiyet verebilir. Bu nedenle, bu geçişin anahtarı, hangi fırsatları takip edeceğinizi ve bazı ılımlılıkla risk alacağınızı seçerek dikkatli bir şekilde ilerlemek olacaktır.

Ayrıca savurganlık ve düzensiz davranışlara yol açabilecek bir etkidir. Bu yüzden sadece değişim uğruna değişim aramayın. Yaşamın alışılmışın dışındaki tarafını keşfetmek için güçlü bir ihtiyaç, daha fazla kişisel özgürlüğe, heyecana ve iç görü parıltılarına yol açabilir. Ama yine de, dikkatli olmanız gerekir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Hasan Kalyoncu Üniversitesi çeşitli fakülte ve programlarda görevlendirmek üzere 11 öğretim üyesi alacak. 

Dışişleri Bakanlığı Tercüme Dairesi Başkanlığı 2021 Yılı Stajyer Alımı için ilana çıktı. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 30 bin kilogram Dana Eti alacak.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) tarafından Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ihracat verileri değerlendirildi. E...

Şirintepe Mahallesi’ne birkaç ay önce çöp konteynırları getirilmesine rağmen bazı vatandaşlar, çöplerini sok...

Yukarı Çık