FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12 Ocak 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Balzamik Ay Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Bugün kalıcılık ve netlik geren işlerimizde verimli olmayabiliriz. En iyisi risk almak yerine pratik konularda ilerleme sağlamaya çalışacağız.

Ayrıca içe dönük olmamızı sağlayan Balzamik ay hepimizin yalnız kalması ve kendimizle bağlantı kurmamız için uygun bir zamandır. Uzun yürüyüşlere çıkmak, doğayla bağlantı kurmak, okumak, yazmak, çizmek, boyamak, , müzik dinlemek, dans etmek, dinlenmek, uyumak, dua etmek, namaz kılmak, meditasyon ve yoga yaparak değerlendirebileceğimiz bir zamandır sevgili dostlar.

 

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Uranüs karesi etkinleşiyor. Günlük rutin yaşantının kesintiye uğrayacağını işaret eden bir görünümdür zihinsel huzursuzluk ve konsantrasyon eksikliği yaratabilir.

İş yaşantınızda aşırı kuralcı ve otorite kurmaya çalışan üstlerinizle aranızda kontrol edemediğiniz gelişmeler oluşabilir. Aynı ortamda çalışma ve iş birliği içinde olduğunuz bu insanlarla düşünce ve fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.

Çalışma hayatınızdaki istikrarın bozulmasını istemiyorsanız birkaç gün gelişecek sıkıntılara hızlı tepki vermeyin esnek ve açık fikirli olamaya çalışın. Yoksa iş kariyerinizle ilgili soruşturmaya kadar gidebilir.

Eğer daha önceden ayarlanmış iş seyahatleriniz yada toplantınız varsa çok atak davranmayın özellikle alınması gereken kararlar ve yapılması gereken anlaşmalarınızı tekrar gözden geçirin ve iki kere düşünerek hareket edin.

Makine, elektrik, elektronik cihazları kullanırken özellikle çok dikkatli olmalı, trafikte ise sabırsızlık ve hızdan uzak durmalısınız.

Toplumsal açıdan da şok edici haberler ve endişe verici gelişmeler oluşabilir.

Sağlık açısından sinir, endişe, panik atak veya baş ağrısı gibi etkilere de eğilim artabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Hasan Kalyoncu Üniversitesi çeşitli fakülte ve programlarda görevlendirmek üzere 11 öğretim üyesi alacak. 

Dışişleri Bakanlığı Tercüme Dairesi Başkanlığı 2021 Yılı Stajyer Alımı için ilana çıktı. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 30 bin kilogram Dana Eti alacak.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) tarafından Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ihracat verileri değerlendirildi. E...

Şirintepe Mahallesi’ne birkaç ay önce çöp konteynırları getirilmesine rağmen bazı vatandaşlar, çöplerini sok...

Yukarı Çık