FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

6 Ocak 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. İlişki odaklı, arkadaş canlısı, sosyal ve düşünceli bir durumda hareket edeceğimiz enerjiler veriyor. Gün boyunca biraz kararlılık ve çaba gerektiren hassas bir denge arayışı içinde olabiliriz.

İlişkilerde fiziksel cazibe ve entelektüel uyum arayışı içinde olsak ta, problemlerimize alternatif çıkış yolları kolayca sağlayabiliriz.

İş meseleleri dışında sevdiklerimizle bir araya gelerek güzel ve keyifli vakit geçirebiliriz.

Güzelleşmek, bakım yaptırmak ve alış veriş konularıyla da meşgul olabiliriz. Yeni moda takı, aksesuar ve makyaj ürünlerine şöyle bir göz atabilir beğendiğimiz farklı tasarılardan ihtiyacımızı alabiliriz.

 

Günün ilk yarısı Ay-Güneş karesi etkinleşiyor. Egomuz ve duygularımız arasında, kişisel yaşamımız ve hedeflerimiz arasında, ihtiyaçlarımız ve niyetlerimiz arasında dengesizlikler hissedebiliriz. Zaten gün genelinde etkiler olumsuz. Zorluklar ve krizlere açık olduğumuz gün genelinde anlayışlı ve dengeli davranmaya özen göstermemiz gerekebilir.

Aile yaşantımızda uyuşmazlıklar, Ebeveynlerimiz ile çekişmeler yaşayabiliriz yada ebeveyn rolümüzle ilgili sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Sıkıntı ve zorluklara açık olduğumuz bu zaman diliminde temkinli olmak gerginliklere imkân vermemek önemli olacak.

 

Sevgili dostlar, Kova çağının başlarında olduğumuz, 2021 yılı çok fazla istikrarsızlık, , isyan ve dramatik bir çöküş yaratabilecek eneriler barındırıyor. Bu yıl kolay geçmeyecek çünkü Uranüs devrimlerle ilişkilidir. Yinede Uranüs, vicdanlara ilham veren, önyargılı fikirleri sarsan, yeni yaşam tarzlarını, dayanışmayı, kardeşliği teşvik eden, radikal bir şekilde yeni, eşi görülmemiş enerjilerde getirecektir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Araştırma Görevlisi alacak

İstinye Üniversitesi 38 Akademik Personel alacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 19.940 Sözleşmeli Öğretmen alacak.

Fırat Üniversitesi 112 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak.

Sağlık Bakanlığı uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı istihdam ilanı yayınladı.

Altınbaş Üniversitesi  çeşitli fakülte ve programlarda görevlendirilmek üzere 21 Öğretim Üyesi alacak. ...

Yukarı Çık