2021 İÇİN BURCUNUZ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

KOÇ BURCU: 2021’de benzer düşünen insanlar, arkadaşlar, yenilikler ve yaratıcılıkla ilgili birçok etkinliğe sahip olacaksınız.

BOĞA BURCU: 2021 yılında hayatınızda pek çok olay olacak. Bu pek kolay olmasa da Hayatınızda tamamen değişim yaratacak yeniliklere hazır olun.

İKİZLER BURCU: 2021’de hayatlarının ufkunu genişletmek, toplumda net bir konum ve belirli bir yer edinmek, değerlerinizi ve görüşlerinizi ortaya koymak zorunda kalacaksınız.

YENGEÇ BURCU: 2021'de bazı sorunlarla uğraşmanız, başkalarının enerjisi, kaynakları veya parasıyla çalışmanız veya her şeyi mücadele ve çabayla yapmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU: 2021'de kişisel yaşamlarınıza, ilişkilerinize ve çevrelerindeki dünyayla etkileşimlerinize çok fazla dikkat etmek zorunda kalabilirsiniz.

BAŞAK BURCU: 2021’de sıkı bir çalışma ve yaşam tarzlarınızı daha iyi hale getirme fırsatı sizi bekliyor. Bir yandan, işte çaba göstermeniz ve hayattaki sorumluluklarınızın çoğunu yerine getirmeniz gerekecek.

TERAZİ BURCU: 2021'de hem kendinizi gerçekleştirme fırsatı hem de buna doğru itilebilecek durumlar çok fazla gündeminizde olabilir.

AKREP BURCU: 2021’de ev, aile, emlak, size özgü değerler ve ilkeleriniz alanında pek çok olayla karşılaşacaksınız.

YAY BURCU: 2021’de zihinsel çalışma, iletişim, sosyal aktivite veya öğrenme ile dolu bir yıl geçireceksiniz.

OĞLAK BURCU: 2021’de enerjiniz, kaynaklarınız ve finans ile ilgili birçok durumu beraberinde getirecek. Hayatın maddi bileşenine bir yıl ayırmanız gerekiyor, ancak bu size mali açıdan iyi şanslar da verecektir.

KOVA BURCU: 2021'de kadersel olaylar yaşayacaklar, çünkü Satürn ve Jüpiter'in bu burçta yer alması değişim noktasında olduklarını işaret ediyor.

BALIK BURCU: Balık için 2021’de önemli bir yaşam döngüsünün bitişi gerçekleşebilir. Bu yıl iç dünyanız üzerinde çok çalışmanız, ruhunuza ve ruhsal gelişiminize daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Hasan Kalyoncu Üniversitesi çeşitli fakülte ve programlarda görevlendirmek üzere 11 öğretim üyesi alacak. 

Dışişleri Bakanlığı Tercüme Dairesi Başkanlığı 2021 Yılı Stajyer Alımı için ilana çıktı. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 30 bin kilogram Dana Eti alacak.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) tarafından Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ihracat verileri değerlendirildi. E...

Şirintepe Mahallesi’ne birkaç ay önce çöp konteynırları getirilmesine rağmen bazı vatandaşlar, çöplerini sok...

Yukarı Çık