Mİ- MU İLE BU İŞ OLUR MU?

Hakkı Yılmaz Hakkı Yılmaz
Hakkı Yılmaz'la Açık Açık

 

Hayatımda böyle rezil, böyle vicdansız bir siyasi rant için, koltuk için bu kadar onursuz, yalan, riya ile yürütülmeye çalışılan bir seçim süreci görmedim.

 

Bir kaç yıl öncesine kadar HDP ile açılım, saçılım süreci denilen zırvalığı icat edenler, sınır kapısına seyyar mahkemeler taşıyanlar, Diyarbakır’da Öcalan denen terörist başının kürtçe mektubu meydanlarda okutup bununla gurur duyanlar. Yetmedi akil adamları şehir şehir, ilçe ilçe gezdiren ve HDP meclise girmeli diye tavsiyelerde bulunanlar, T.C. ‘yi törenle tabelalardan indiren, soda şişelerinde ve Kızılay’da dahi T.C. olmasından rahatsızlık duyanlar. Andımız da “Ne Mutlu Türküm Diyene” sözüne faşizm diyerek okullarda okunmasını yasaklayan zihniyet.

 

Yıllarca ne istediler de vermedik dedikleri FETÖ terör örgütü ile birlikte yatıp kalkanlar. FETÖ’nün iftiraları ile bu ülkenin onurlu askerlerini yıllarca mahpuslarda çürüten zihniyet. Onbinlerce gencin polislik, askerlik sınavlarında istikbali ile oynayan FETÖ’yü biraz eleştirenlere demedik bırakmayan. Fethullah Gülen’e methiyeler dizmekten yalama olmasına rağmen halen daha karşımıza çıkan ve tek bir soruşturma bile geçirmemiş olanları görmezden gelen zihniyet.

 

Her seferinde kandırıldık, aldatıldık diyerek sadece son 1 yılda bile 2 kere İttifak bozup birbirine eleştiriler getiren ve sonra tekrar bir araya gelince söylediklerini herkesin unuttuğunu zanan zihniyet.

 

İşte bu zihniyetin temsilcileri, adayları, danışmanları, sosyal medya trolleri, rant ortaklarının Eskişehir projesi kimdir diye bir düşünün ve cevap verin.

 

Algı ile, dün ne yaptığını, ne söylediğini inkar ederek geldiği noktada, rakiplerini terörle, yolsuzlukla, yalan ile yanlış ile karalama derdine düşenler kimler diye düşünmenizi rica ediyorum.

 

Eminim hepimizin aklına aynı isim ve çevresi geliyordur.

 

Bir koltuk uğruna vicdansızca insanları karalayan, çoluk çocuğu ile onun bu haksızlık karşısında yaşacağı mağduriyeti ve kul hakkını düşünmeyenlerin sözüm ona müslümanlık taslaması karşısında söyleyecek bir söz bulamıyorum.

 

Bir koltuk uğruna yüzlerce sosyal medya trolü ile insanlara hakaretler, küfürler, olmadık işleri fotomontaj fotoğraflarla oldu gibi gösterme telaşına düşenlerin kimin eseri olduğu ortada değil mi?

Adice isimleri öne sürerek, sen bunla görüştün mü? Şunu yaptın mı? gibi sonuna mı- mu ekleyerek sorulan ama sözüm ona suç işlemeden sadece soru sormuştum diyerek işin içinden sıyrılacağını düşünenlerin, daha öncede bunu yaptığı ve kayaya çarptığı halde tekrar aynı hataya düşmesinin sebebini tahmin etmek ister misiniz?

 

Olmaz Paşam, olmaz kardeşim, olmaz beyim !

Cebinde taşıdığın Akrep önce seni sokar.

 

Yoksa sorarlar adama

Eskişehir AKP Odunpazarı Adayı Doğan 17-25 Aralık sürecinden sonra Pensilvanya’ya gitti mi?

Demirtaş serbest bırakılsın diye eylem yapan bir akademisyen şu an Volkan Doğan’ın danışman ekibinde yer alıyor mu?

Volkan Doğan MHP’liler için bizi sattılar, yamuk yaptılar dedi mi?

 

Daha o kadar çok dedikodu, söylenti sorulabilir ve manşette yer alır ki aklınız şaşar.

Ama bunu yapmak terbiyesizlik olur, ucuzluk olur, yanlış olur.

O yüzden herkes kendine yakışanı yapmaya devam etsin.

Nasıl olsa 4 gün sonra hepsi bitecek.

EN SON EKLENEN HABERLER

KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alımı yapacak.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 45 öğretim üyesi alımı yapacak.

Kırklareli Üniversitesi 26 öğretim üyesi alımı yapacak

Eskişehir Sanayi Odası, “Avrupa Yeşil Mutabakatı (Green Deal)” konusunda önemli bir adım attı. “ESO Sürdürülebil...

Ruhsatsız iş yerlerinde korona virüs tedbirlerini hiçe sayarak kumar oynayan 144 kişiye idari para cezası uygulandı.

Tarım arazilerinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde 910 dekarlık alanda tarım faaliyetlerine başlayan Odunpazarı Belediyesi, sını...

Yukarı Çık