Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 16 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen 74.Genel Kurul’unda Sanayi Odaları Konseyi üyeliğine seçilen Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, TOBB'da bir görev daha aldı. ESO Başkanı Kesikbaş, TOBB’un Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu'na yer alacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Çalışkan'ı ziyaret etti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Çalışkan'ı ziyaret etti

Ekonomi çevreleri tarafından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun çok önemsediği belirtilen ve Türk ekonomisi için stratejiler belirleyici bir yapıda olan Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu'nda ESO Başkanı Kesikbaş da görev alacak. TOBB’un bünyesinde yer alan Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında toplanıyor. Kurul, TOBB'daki birim ve kurullar arasında veya diğer kurumlarla etkin koordinasyon içinde Başkanlık faaliyetlerinin planlanmasına yönelik çalışmalar yürütüyor. Kurul, TOBB’un hedeflerine ulaşmasını sağlayacak stratejiler oluşturuyor ve geliştiriyor.