Eskişehirspor’da yeni yönetim göreve geldiği süreçten bu zamana kadar yaptığı pozitif etki herkes tarafından takdirle karşılanıyor. Elde kısıtlı imkanlara rağmen ateşten gömleği giyen Başkan Mehmet Şimşek, ikili ilişiklileri sayesinde makul ödemelerle kapattığı dosyalar, başarılı idari yönetiminde devam ediyor.

-----

Öte yandan sportif anlamdaki başarısızlık her hafta bir yenisi daha eklenerek devam etmekte. Hafta içi teknik kadroda yapılan kan değişikliğini olumlu anlamda hafta sonu izlediğimiz Konya deplasmanında göremedik. Bunun belki de Suat Hocanın lisansı yetişmemesinin de bir payı vardır. Mehmet Şimşek ve yönetimi ilk defa hata yaptılar. Geçtiğimiz hafta salı günü Cem Karaca ile 16:00’da sözleşmesi karşılıklı olarak fesih eden yönetim aynı günün 1 saat sonrası Suat Kaya ile anlaştığını duyurdu. Çarşamba resmi imzalar atılmasına rağmen Cumartesi saha içinde değil lisansı yetişmediği için tribünden takip etti maçı Suat Hoca.

-----

Zaman Eskişehirspor’un artık dostu değil en büyük düşmanı. Bunu neden söylüyoruz 38 haftalık fikstürde ilk çeyreği 1 puanla tamamladık çünkü. Kazanamama psikolojisi şimdiden oyuncuların gözlerinde görülmeye başladı. Nasıl olmasın bu takım, bizler, hepimiz son 2 yılda kazanılan maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor da ondan.

-----

Başkan Mehmet Şimşek’e daha fazla destek vermek geriyor tamda şu an. Hafta sonu oynanacak maçta yeni bir sayfa açmak için. Son söz de oyunculara üzerinizde taşıdığınız formanın kıymetini bilin sevdiğiniz oyunu güzelleştirmek sizlerin elinde saygılarımla.