Otobüs Haberleri

otobüs haberleri ve güncel otobüs gelişmeleri, otobüs ile ilgili tüm video, otobüs fotoğrafları ve otobüs haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek“ 1 forma 11 yürekli adam 1 otobüs bize yeter” şeklinde konuştu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de işçi servis otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.

Eskişehir’de biletsiz yolcuları almak istemeyen otobüs şoförünü 3 bıçak darbesiyle yaralayan şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Otobüs terminalindeki sakin görüntüden şikâyet eden otogar esnafı, yeni dönemde açılacak olan üniversitelerden dolayı işlerinin açılacağını umut ediyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de otobüs ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, öğretmen olduğu öğrenilen kişi ağır yaralandı.

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi bulaş riskini azaltmak amacıyla başlattığı PCR Testi olan vatandaşlara özel ulaşım desteğini sürdürüyor.

ESKİŞEHİR

Otogarda bugünlerde durgunluk yaşanıyor. Otobüs firmalarının umudu ise sömestr tatilinde yoğunluk ve hareketliğin yaşanması.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de yoğun sis ve dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazasında belediyeye ait yolcu otobüsünün sürücüsü ve 1 yolcu yaralandı.

Şehirlerarası otobüs fiyatları, uçak biletlerini yakaladı. İzmir-İstanbul arası otobüs fiyatı 220 TL iken, uçakla aynı yolculuk fiyatı 230 TL’den başlıyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesindeki işlerinden kovulan ve haksızlıklar karşısında çözümü istifa etmekte bulan otobüsü şoförleri, çalışma ortamını anlattı.

Ülkü Çelik, haksızca kesilen yevmiyelere rağmen ekmek parası için aylardır izin kullanmadan çalıştığı işten herhangi bir uyarı olmadan çıkarıldığını iddia...

ESKİŞEHİR

Yüzde 100 elektrikli otobüsler, sağladığı yüzbinlerce liralık tasarrufun yanı sıra çevre dostu olmaları ile de Tepebaşı’nın geleceğine katkı sağlıyor.