Odunpazarı Kent Konseyi Spor Meclisi "Pandemiden Doğaya" adlı doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Kent Ormanı'nda gerçekleştirilen yürüyüşe Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı Ismail Kumru, Spor Meclisi Başkanı Bülent Seğmen, Gençlik Meclisi Temsilcileri ve 7'den 70'e her yaştan  vatandaşlar katıldı. 

Geleceğin mühendisleri model uçaklarla kendilerini geliştiriyor (VİDEO HABER) Geleceğin mühendisleri model uçaklarla kendilerini geliştiriyor (VİDEO HABER)

Hijyen ve 1,5 Metre sosyal mesafe önlemlerine azami dikkat gösterilen yürüyüş öncesi Rehberler Gülcan Yetiştiren ve Murat Atıcı tarafından yürüyüş kuralları le ilgili eğitim verildi. Katılımcılar parkura ateş ölçümü yapılarak ve dezenfektan uygulanarak alındılar. Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı Ismail Kumru " Tüm insanlığı tehdit eden salgın nedeniyle vatandaşların fiziksel aktiviteden uzak kaldığını ve bu yürüyüşün insanları fiziksel aktiviteye teşvik etmek, tramvatik sürecin stresinden kurtulmak ve kaliteli yaşam için doğa ile buluşmak acısından çok anlamlı ve değerli olduğunu" söyledi. Kumru Hijyen ve Sosyal mesafe kuralları gözetilerek düzenlenen bu tarz spor aktivitelerinin Spor Meclisi tarafından önümüzdeki günlerde devam ettirileceğini sözlerine ekledi.