Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ile Park Bahçeler Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan alanlarda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Çalışkan'ı ziyaret etti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Çalışkan'ı ziyaret etti

Kent genelindeki kendi sorumluluğunda bulunan caddelerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Çilem Caddesi’nde sürücülerin rahat ve güvenli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla asfalt bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Yaya güvenliği amacıyla tretuvar çalışmalarını da gerçekleştiren ekipler, Park Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleriyle işbirliği içinde Çilem Caddesi güzergâhında bulunan köprü altında yenileme çalışmaları yaptıktan sonra yol üzerindeki refüjü onararak caddeyi daha modern bir görünüme kavuşturdular. Kent merkezi ve kırsal bölgelerde gerçekleştirdikleri çalışmalara hız kesmeden ve titizlikle devam ettiklerini bildiren yetkililer, sürücülere trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyarıda bulundu.