•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

14 Eylül 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. İkizler burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 01.13 de yengeç burcunun evine giriş yapacak ve burç değişimini gerçekleştirecek.

Sosyal ve uyumlu bir ruh halinde güne başlıyoruz. Yaşamın daha fazla zevk ve keyif veren alanlarına eğilim gösterebiliriz. İlişkiler, ortaklıklar, güzellik ve estetik ile ilgili konulara ilgimiz artarken, Barış, adalet ve huzur kavramları da daha fazla öne plana çıkabilir.

İş görüşmeleri, bağlantıları ve toplantılarınız için elverişli bir gün. Dolayısıyla olayların gidişatını olumlu yöne çevirebilir, iş birliği geliştirebiliriz. Ticari ortaklıklar, tanıtım ve görsel amaçlı sunumlara fikirlerimizle yön verebiliriz.

Çalışmalarımız dışında, ailemiz, sevdiklerimiz veya kendimize yakın bulduğumuz insanları evimize davet edebilir yada onları evlerinde ziyaret edebiliriz.

Dışarı çıkmak istersek, nehir kenarları, deniz ve göl kıyılarında gezmeyi tercih edebiliriz. Aşırı yemek tüketmekten kaçınmalı, şüphelendiğimiz gıdalara da dikkat etmeliyiz. Zira sindirim sistemi sorunlarıyla karşılaşabiliriz.

Günün gezegen hareketi Güneş-Satürn karesidir. Kötümserliğe hatta depresyona neden olabilecek sınavlarla karşılaşabiliriz. Bazı görev ve sorumluluklarımızla çok fazla meşgul olmak zorunda kalabilir kendimizi kısıtlanmış ve tartılmış gibi hissedebiliriz. Evimizde, işimizde veya okulumuzdaki otorite figürleriyle umulmadık sorunlar sabrımızı zorlayan tutumlarla mücadele vermek zorunda kalabiliriz.  Şu anki sorumluklardan kaçmak, bir sonraki aşamalarda ciddi komplikasyonlarla yol açabilir. Sevgili dostlar bu hayat yolculuğumuzda gelişmemiz ve ilerlememiz için sorunlarımızla mücadele edebilmeyi öğrenmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

EN SON EKLENEN HABERLER

Sakarya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ünügür’ün önceki gün Muğla’da vefat eden ablası...

Yukarı Danişment köyü yakınındaki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın başladı. İhbar üzerine olay yerine ço...

Eskişehir’de yüksek kira bedelleri ile işletmelerini güçlükle yürüten esnaflar, ödedikleri kiranın yanında ...

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda, kumar oynayanların polis baskınından kaçmak için binanın duvarını delip sokağa çıkan gi...

Tepebaşı Belediyesi’nin bu yıl 11’incisini düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş toprak Sempozyumu’na katılan sanatç...

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi 2016-2017 öğretim yılı mezuniyet projeleri sergisi, Öğrenci Merkezi Fuaye Alanı...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım