FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

14 Eylül 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. İkizler burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 01.13 de yengeç burcunun evine giriş yapacak ve burç değişimini gerçekleştirecek.

Sosyal ve uyumlu bir ruh halinde güne başlıyoruz. Yaşamın daha fazla zevk ve keyif veren alanlarına eğilim gösterebiliriz. İlişkiler, ortaklıklar, güzellik ve estetik ile ilgili konulara ilgimiz artarken, Barış, adalet ve huzur kavramları da daha fazla öne plana çıkabilir.

İş görüşmeleri, bağlantıları ve toplantılarınız için elverişli bir gün. Dolayısıyla olayların gidişatını olumlu yöne çevirebilir, iş birliği geliştirebiliriz. Ticari ortaklıklar, tanıtım ve görsel amaçlı sunumlara fikirlerimizle yön verebiliriz.

Çalışmalarımız dışında, ailemiz, sevdiklerimiz veya kendimize yakın bulduğumuz insanları evimize davet edebilir yada onları evlerinde ziyaret edebiliriz.

Dışarı çıkmak istersek, nehir kenarları, deniz ve göl kıyılarında gezmeyi tercih edebiliriz. Aşırı yemek tüketmekten kaçınmalı, şüphelendiğimiz gıdalara da dikkat etmeliyiz. Zira sindirim sistemi sorunlarıyla karşılaşabiliriz.

Günün gezegen hareketi Güneş-Satürn karesidir. Kötümserliğe hatta depresyona neden olabilecek sınavlarla karşılaşabiliriz. Bazı görev ve sorumluluklarımızla çok fazla meşgul olmak zorunda kalabilir kendimizi kısıtlanmış ve tartılmış gibi hissedebiliriz. Evimizde, işimizde veya okulumuzdaki otorite figürleriyle umulmadık sorunlar sabrımızı zorlayan tutumlarla mücadele vermek zorunda kalabiliriz.  Şu anki sorumluklardan kaçmak, bir sonraki aşamalarda ciddi komplikasyonlarla yol açabilir. Sevgili dostlar bu hayat yolculuğumuzda gelişmemiz ve ilerlememiz için sorunlarımızla mücadele edebilmeyi öğrenmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda uyuşturucu satıcısı ve kullanıcısı olduğu iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı.

Kültür turları kapsamında Eskişehir’den Karadeniz Bölgesine giden yerli turistler, çay toplayarak ürünün ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu başkanlığında Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti’nin (AGAD’ın) ev sahipliğinde 57. başkanlar konseyi...

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek ve Genel Kültür oturumu ve Eğitim Bilimleri oturumu tamamlandı.

Saadet Partisi Tanıtma İl Başkanı Veysel Öztürk, SP’nin kuruluşunun 17.yıl dönümü ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın 44...

Son zamanların favori oyuncaklarından olan stres çarkının yerini yeni nesil stres topları alıyor.

Eskişehir Web Tasarım