•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

14 Eylül 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. İkizler burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 01.13 de yengeç burcunun evine giriş yapacak ve burç değişimini gerçekleştirecek.

Sosyal ve uyumlu bir ruh halinde güne başlıyoruz. Yaşamın daha fazla zevk ve keyif veren alanlarına eğilim gösterebiliriz. İlişkiler, ortaklıklar, güzellik ve estetik ile ilgili konulara ilgimiz artarken, Barış, adalet ve huzur kavramları da daha fazla öne plana çıkabilir.

İş görüşmeleri, bağlantıları ve toplantılarınız için elverişli bir gün. Dolayısıyla olayların gidişatını olumlu yöne çevirebilir, iş birliği geliştirebiliriz. Ticari ortaklıklar, tanıtım ve görsel amaçlı sunumlara fikirlerimizle yön verebiliriz.

Çalışmalarımız dışında, ailemiz, sevdiklerimiz veya kendimize yakın bulduğumuz insanları evimize davet edebilir yada onları evlerinde ziyaret edebiliriz.

Dışarı çıkmak istersek, nehir kenarları, deniz ve göl kıyılarında gezmeyi tercih edebiliriz. Aşırı yemek tüketmekten kaçınmalı, şüphelendiğimiz gıdalara da dikkat etmeliyiz. Zira sindirim sistemi sorunlarıyla karşılaşabiliriz.

Günün gezegen hareketi Güneş-Satürn karesidir. Kötümserliğe hatta depresyona neden olabilecek sınavlarla karşılaşabiliriz. Bazı görev ve sorumluluklarımızla çok fazla meşgul olmak zorunda kalabilir kendimizi kısıtlanmış ve tartılmış gibi hissedebiliriz. Evimizde, işimizde veya okulumuzdaki otorite figürleriyle umulmadık sorunlar sabrımızı zorlayan tutumlarla mücadele vermek zorunda kalabiliriz.  Şu anki sorumluklardan kaçmak, bir sonraki aşamalarda ciddi komplikasyonlarla yol açabilir. Sevgili dostlar bu hayat yolculuğumuzda gelişmemiz ve ilerlememiz için sorunlarımızla mücadele edebilmeyi öğrenmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

EN SON EKLENEN HABERLER

Beypazarı Nallıhan ve Mihalıçcık ilçelerinden servislerle taşınan ve maden sahasında çalışan işçiler, iki yıldır düze...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan ...

Eskişehir Çevre ve Yaşam Platformu üyeleri tüm Eskişehirlileri 27 Ocak’ta saat 14.00’te Odunpazarı Meydanı’nda k&ou...

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile taşeron işçiler hakkında yapılan düzenlemeyle mevsimlik geçici işçil...

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli, seçimlerin tekrarlanma kararıyla ilgili Avukat Rümaysa Şen'in idd...

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) tarafından kent turizmine katkı sağlamak için "Eskişehir'i çok seveceksin hep geleceksin" sloganıyla kampa...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım