FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

13 Eylül 2017 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. İkizler burcunun evinde bugünde ilerlemesini sürdüren Ay fiziksel ve zihinsel daha aktif olacağımız enerjiler veriyor. İletişime dayalı işlerimiz, araştırmamız gereken konularımız, yetiştirmemiz gereken evrak işlerimiz, inceleme ve ödememiz gereken faturalarımız veya ticari konulardaki meselelerimize enerji ve dikkatimizi harcayabiliriz.

Duygularımızın, ruh halimizin, hızlı ve kolay değişime uğrayacağı bir gün geçirebiliriz. Girgin tarafımız daha fazla ortaya çıkacağından, dışarıda olmak, yeni yerler görmek, yeni şeyler öğrenmek ve sosyalleşmek isteyebiliriz.

Çalışmalarımız dışında kardeşlerimiz, amcamız, teyzelerimiz, kuzenlerimizle görüşmeler yapabilir yada bir araya gelebiliriz. Birlikte komik fıkralar anlatabilir, taklitler yapabilir, seyahat maceralarımızı paylaşarak keyifli zamanlar geçirebiliriz.

 

Günün gezegen hareketi Venüs-Satürn olumlu bağlantı kuracak olmasıdır. Uzun ömürlü aşklar ve uzun vadeli yatırımlar için rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. İş arayışı içinde olanlar aradığınız işi bulabilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz gayrimenkullerinizi nakde çevirebilirsiniz. Borsa oynayanlar birkaç gün içinde getirisinden emin olduğunuz bir hisseye yatırım yapabilirsiniz. Kredi çekmek için de ideal bir zaman.

Mevcut sorunlu ilişkilerde problemleri ortadan kaldırabileceğiniz ve strese neden olan olayların çözümünü bulmak için önemli bir dönem. Partnerinizle daha bir yakınlık kurabilir, sevgi bağlarınızı güçlendirebilir ilişkinizde istikrar sağlayabilirsiniz.

Nişan, nikâh, evlilik gibi düşüncesi olanlar kararları için bu haftayı değerlendirebilirler.  Bu dönem başlayacak aşklarda çiftler arasında yaş farkı söz konusu olacaktır. Ayrıca yapacağınız alış verişlerde oldukça uygun fiyata istediğiniz ürünü alma şansına sahip olabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Eskişehir'de olacak.

Batıkent’te bulunan ESTRAM Hareket ve Geceleme Merkez Alanı 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü itibariyle kullanılmaya başlanıyor. ESTRAM ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun mücadelesini verdiği, resmi ilan ve reklam fiyatlarının arttırılması ile ilgili çabalar nih...

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi “Endüstriyel Tasarım Bölümü Yıl Sonu Mezuniyet Jürisi ve S...

Marka kent olma yolunun akıllı kent yatırımlarından geçtiği günümüzde, yatırımlarını Remourban - Akıllı Kentsel Dönüş&...

Eskişehir’de, iftar saati öncesi durak yakınında beklerken kendisini otobüse almadığı iddiasında bulunan bir yolcu tarafından darp edi...

Eskişehir Web Tasarım