FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

11 Eylül 2017 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Boğa burcunda ilerleyen Ay saat 03.54 boşluğa girecek nerdeyse günün bitimine kadar boşlukta kalacak ve saat 22.30 da ikizler burcunun evine giriş yapacak.

Haftanın ilk iş gününe ağırkanlı ve yavaş tempoda başlıyoruz. Ay Boğa burcu geçişleri ekstradan özen ve sabır verir ancak Ay’ın boşlukta olduğunu hesaba katarsak bazı belirsizliklerin oluşması ile iş ve günlük hayatımız etkileyebilir. Koşulları iyi bir hale getirmek için daha çok çaba göstermemiz gerebilir. Dolayısıyla, bugün yeni girişimler yapmadan akışta kalarak, rutin konularla ilgilenerek ilerleme kaydedebiliriz.

Ay boğa burcu geçişlerinde maddi varlıklara sahip olma arzusu artar ve para,mülk gibi kavramlar daha fazla önem kazanır. Aç gözlülük ve cimrilik gibi davranışlarla sıkça karşılaşabiliriz.

Güzelleşmek, saç, makyaj değişikliği yapmak ve giysi alışverişi gibi estetiksel yenilikler yapmak için iyi bir zamandır. Ancak Ay gün boyu boşlukta olacağını unutmayın sevgili dostlar paramız ve zamanımızı israf etmemeliyiz.

Tembellik etmek, ailemizle zaman geçirmek, onlarla birlikte lezzetli yemekler hazırlamaktan oldukça keyif alabiliriz. Toprakla yakınlık kurmakta iyi bir fırsattır. Varsa toprak ve bahçemizde çalışabilir, tertip düzene sokabiliriz.

Rüzgârların soğuyarak esmeye başladığı şu günlerde serin ve nemli havaların kulak burun, boğaz ve boynumuza ciddi zararlar verebileceğini hesaba katarak hareket etmeliyiz.

Günün ilerleyen saatlerinde dünyasal işlerimizden elimizi eteğimizi çekebilir, dini ve manevi görevlerimize odaklanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de parkta tartıştığı arkadaşını bıçaklayarak öldüren genç kıza, 10 yıl hapis cezası verildi.

Bamteli ve Yol Hikayeleri adlı televizyon programları ile gönüllerde taht kuran ünlü televizyon programcısı, gazeteci ve yazar Tay...

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Ezgi Hakan Verdu Martinez, binlerce parçadan o...

Eğitim İş Şube Örgütlenme Sekreteri Fatma Eryılmaz, bir okulda üyelerine müdür baş yardımcısı tarafından uygulanan sözl&...

Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından Yaşlılar Haftası dolayısıyla "+65 Yaşlı Farkındalık Zirvesi"...

Uzun zamandır güvenlik tedbiriyle trafiğe kapalı kalan Kıbrıs Şehitleri Caddesi yeniden trafiğe açıldı.

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım