•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

8 Eylül 2017 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay Koç burcunun evinde ilerleyen Ay haftanın son gününe duygusal canlılık, fiziksel hareketlilik getiriyor.

Ay koç burcunda yeni başlangıçlar yapma, girişimlerde bulma arzusunu teşvik eder. Kısa vadeli planlarımız için ideal zamanlar Ay koç burcu geçişlerdir. Bugün her zaman olduğumuzdan farklı olmak ve yapabileceğimizden fazlasını yapmaya çalışacağız. Artan enerjimiz, iş görüşmemiz ya da randevunuzun olması durumunda bizi destekleyebilir.

Çalışma alanlarımızda memnun edici sonuçlar almak isteğimiz, parlak fikirler geliştirmemizi sağlayabilir.

Sabır ve azim gerektiren rutin konuları yapmakta zorlanabiliriz. Dolayısıyla, spor faaliyetlerine ayıracağımız zaman büyük oranda rahatlamamızı sağlayacak. Bu yüzden meşguliyetlerimiz dışında kalan boş zamanımızı fiziksel egzersiz yaparak değerlendirebiliriz. Ayrıca kesici alet kullanımlarında ve trafikte her zamankinden fazla dikkatli olmalıyız.

 

Günün çoğunluğunda açısız ilerleyen Ay akşam saatlerinde Venüs trinesi, Plüton karesini etkinleştirecek. Venüs’ün uyum ve denge veren enerjisine rağmen Plüton stres ve baskı yaratabilir.

Gerek iş, gerekse kişisel hayatımızda uyumlu dengeli hareket etmeye çalışsak da kriz ve engel yaratan durumlarla baş etmek zorunda kalabiliriz. Parasal konularda anlaşmazlıklar içinde kalabileceğimiz koşullar oluşabilir. Baskı durumları, kıskançlık çekimleri, güç savaşları bazı ilişkilerde bağların kopmasına yol açabilir. Gelişen olaylar ve kişiler üzerinde gerilimi yükseltmemek, baskıcı tutum sergilememek ve ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Gazeteci çift Metin ve Esra Ünlü’nün bebeği dünyaya geldi. Sakarya Gazetesi Muhabiri Metin Ünlü ve eşi Sonh...

Eskişehir’in Çifteler ilçesinde Kurtuluş Savaşı yıllarına ait Yunanlılara karşı Türk askerlerinin savunma için kazdığı...

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun ‘Benim Kedilerim’ isimli sergisine k...

Ocak ayında gerçekleşecek olan Eskişehir Bakkal ve Bayiler Odası başkanlık seçimi için İsmail Hakkı Ördek başkanlığa aday ol...

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, çok özel bir konsere daha imza attı.

Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyare...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım