FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

31Ağustos 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay ilk dördün fazında ve Yay burcunda ilerliyor. İyimser ve neşeli ruh halinde güne başlıyoruz. Ay 07.42–11.18 saatleri arası boşluğa girecek ve sonrasında Oğlak burcunun evine giriş yapacak. Günün ilk yarısı ay’ın boşluğa düşmesiyle bizimde motivasyonumuz düşebilir ve günlük planlarımızı uygulamakta zorlanabiliriz

 

Günün ilk yarısı için önemli işler, görüşmeler ve alınacak kararlarda beklediğimiz sonucu almakta zorlanabiliriz. Bazen kontrolümüz dışında gelişen olaylar yüzünden fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Zira Ay boşluk etkisiyken başarılı olma sonucunu engelleyecektir. Merkür Rertosu ise bizi geçmişe götürebilir ve duygularımızı dengelemekte güçlük çekebiliriz.

Bu zaman diliminde Akışta kalmakta elimizdeki isleri bitirmekte, yeni bir proje ve girişim başlatmamakla fayda sağlayabiliriz.

İmkanımız varsa dinlenebilir, sevdiklerimizle buluşabiliriz, yürüyüş yapabiliriz, müzik dinleyebiliriz, kitap okuya biliriz yada dini ve manevi çalışmalara zaman ayırabiliriz.

 

Ay saat 11.18 de iş kolik Oğlak burcunun evine giriş yapacak. Günün geri kalandan kişisel başarı dürtüsüyle hedefe kilitlenmemize olanak sağlayacak.

Ay Oğlak burcuna giriş yaptığı anda Rx Merkür ile yüz yirmilik bağlantı kuracak. İletişim ve haberleşme trafimiz hızlanabilir, bilgi alış verişimiz artabilir. Günün ilk yarısı ilerleme imkânı bulamadığımız her türlü işlerimizde kolay ilerleme sağlayabiliriz. Eskiye dair sorunlar yada sorun yaşadığımız insanlar bir anda karşımıza çıkabilir. Eski problemleri konuşmak, yüzleşmek ve çözüm bulmak adına Rx Merkür’den faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda uyuşturucu satıcısı ve kullanıcısı olduğu iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı.

Kültür turları kapsamında Eskişehir’den Karadeniz Bölgesine giden yerli turistler, çay toplayarak ürünün ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu başkanlığında Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti’nin (AGAD’ın) ev sahipliğinde 57. başkanlar konseyi...

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek ve Genel Kültür oturumu ve Eğitim Bilimleri oturumu tamamlandı.

Saadet Partisi Tanıtma İl Başkanı Veysel Öztürk, SP’nin kuruluşunun 17.yıl dönümü ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın 44...

Son zamanların favori oyuncaklarından olan stres çarkının yerini yeni nesil stres topları alıyor.

Eskişehir Web Tasarım