•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

31Ağustos 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay ilk dördün fazında ve Yay burcunda ilerliyor. İyimser ve neşeli ruh halinde güne başlıyoruz. Ay 07.42–11.18 saatleri arası boşluğa girecek ve sonrasında Oğlak burcunun evine giriş yapacak. Günün ilk yarısı ay’ın boşluğa düşmesiyle bizimde motivasyonumuz düşebilir ve günlük planlarımızı uygulamakta zorlanabiliriz

 

Günün ilk yarısı için önemli işler, görüşmeler ve alınacak kararlarda beklediğimiz sonucu almakta zorlanabiliriz. Bazen kontrolümüz dışında gelişen olaylar yüzünden fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Zira Ay boşluk etkisiyken başarılı olma sonucunu engelleyecektir. Merkür Rertosu ise bizi geçmişe götürebilir ve duygularımızı dengelemekte güçlük çekebiliriz.

Bu zaman diliminde Akışta kalmakta elimizdeki isleri bitirmekte, yeni bir proje ve girişim başlatmamakla fayda sağlayabiliriz.

İmkanımız varsa dinlenebilir, sevdiklerimizle buluşabiliriz, yürüyüş yapabiliriz, müzik dinleyebiliriz, kitap okuya biliriz yada dini ve manevi çalışmalara zaman ayırabiliriz.

 

Ay saat 11.18 de iş kolik Oğlak burcunun evine giriş yapacak. Günün geri kalandan kişisel başarı dürtüsüyle hedefe kilitlenmemize olanak sağlayacak.

Ay Oğlak burcuna giriş yaptığı anda Rx Merkür ile yüz yirmilik bağlantı kuracak. İletişim ve haberleşme trafimiz hızlanabilir, bilgi alış verişimiz artabilir. Günün ilk yarısı ilerleme imkânı bulamadığımız her türlü işlerimizde kolay ilerleme sağlayabiliriz. Eskiye dair sorunlar yada sorun yaşadığımız insanlar bir anda karşımıza çıkabilir. Eski problemleri konuşmak, yüzleşmek ve çözüm bulmak adına Rx Merkür’den faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Gazeteci çift Metin ve Esra Ünlü’nün bebeği dünyaya geldi. Sakarya Gazetesi Muhabiri Metin Ünlü ve eşi Sonh...

Eskişehir’in Çifteler ilçesinde Kurtuluş Savaşı yıllarına ait Yunanlılara karşı Türk askerlerinin savunma için kazdığı...

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun ‘Benim Kedilerim’ isimli sergisine k...

Ocak ayında gerçekleşecek olan Eskişehir Bakkal ve Bayiler Odası başkanlık seçimi için İsmail Hakkı Ördek başkanlığa aday ol...

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, çok özel bir konsere daha imza attı.

Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyare...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım