•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

28 Ağustos 2017 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Akrep burcunda ilerliyor. Zihinsel konsantrasyonumuz artıyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabilir, güçlü ve etkili ve kişilerle kuracağımız bağlantılarda istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz.

Kontrollü ve sakin başlangıçlarımızı günün ilk yarısında yapmak adına daha elverişli olacak. Zira Ay saat 12.38 de boşluğa girecek, Yaklaşık on saat boşlukta kalacak ve sonrasında saat 22.48 de Yay burcuna giriş yapacak. Günün kinci yarısı istediğimiz performansı sağlamakta sorun yaşayabilir bazı konuları netleştirmekte güçlük çekebiliriz.

Ay’ın boşlukta kalacağı saatler, yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler, kalıcı kararlar adına el verişli olmayacak. Kontrolümüz dışında gelişen şartlar planlarımızı bozabilir.

Yanlış anlamalar, eleştirisel, kırıcı konuşmalar, ilişkilerin zayıflamasına neden olabilir.

Olayları kontrol etmektense seyirci kalmayı, akışla hareket etmeyi tercih etmeliyiz.

Zira günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak için değerlendirebileceğimiz bir zaman dilimi. İş yerimiz yada evimizi toparlayabilir, dolap çekmecelerimizde kullanmadığımız eşyalarımızı ihtiyaç sahiplerine ayırabiliriz. Masamızda biriken lüzumsuzlukları elden çıkartabiliriz. Onarma, tamir gibi gereken işlerimizi halledebiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerimizle bir araya gelerek, konser, sinema yada müze gibi yerleri ziyaret edebiliriz. yada yalnız kalmayı tercih ederek Ruhsal konular hakkında araştırmalar yapabilir, dini ve manevi çalışmalara yönelebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Gazeteci çift Metin ve Esra Ünlü’nün bebeği dünyaya geldi. Sakarya Gazetesi Muhabiri Metin Ünlü ve eşi Sonh...

Eskişehir’in Çifteler ilçesinde Kurtuluş Savaşı yıllarına ait Yunanlılara karşı Türk askerlerinin savunma için kazdığı...

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun ‘Benim Kedilerim’ isimli sergisine k...

Ocak ayında gerçekleşecek olan Eskişehir Bakkal ve Bayiler Odası başkanlık seçimi için İsmail Hakkı Ördek başkanlığa aday ol...

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, çok özel bir konsere daha imza attı.

Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyare...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım