FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

28 Ağustos 2017 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Akrep burcunda ilerliyor. Zihinsel konsantrasyonumuz artıyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabilir, güçlü ve etkili ve kişilerle kuracağımız bağlantılarda istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz.

Kontrollü ve sakin başlangıçlarımızı günün ilk yarısında yapmak adına daha elverişli olacak. Zira Ay saat 12.38 de boşluğa girecek, Yaklaşık on saat boşlukta kalacak ve sonrasında saat 22.48 de Yay burcuna giriş yapacak. Günün kinci yarısı istediğimiz performansı sağlamakta sorun yaşayabilir bazı konuları netleştirmekte güçlük çekebiliriz.

Ay’ın boşlukta kalacağı saatler, yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler, kalıcı kararlar adına el verişli olmayacak. Kontrolümüz dışında gelişen şartlar planlarımızı bozabilir.

Yanlış anlamalar, eleştirisel, kırıcı konuşmalar, ilişkilerin zayıflamasına neden olabilir.

Olayları kontrol etmektense seyirci kalmayı, akışla hareket etmeyi tercih etmeliyiz.

Zira günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak için değerlendirebileceğimiz bir zaman dilimi. İş yerimiz yada evimizi toparlayabilir, dolap çekmecelerimizde kullanmadığımız eşyalarımızı ihtiyaç sahiplerine ayırabiliriz. Masamızda biriken lüzumsuzlukları elden çıkartabiliriz. Onarma, tamir gibi gereken işlerimizi halledebiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerimizle bir araya gelerek, konser, sinema yada müze gibi yerleri ziyaret edebiliriz. yada yalnız kalmayı tercih ederek Ruhsal konular hakkında araştırmalar yapabilir, dini ve manevi çalışmalara yönelebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda uyuşturucu satıcısı ve kullanıcısı olduğu iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı.

Kültür turları kapsamında Eskişehir’den Karadeniz Bölgesine giden yerli turistler, çay toplayarak ürünün ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu başkanlığında Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti’nin (AGAD’ın) ev sahipliğinde 57. başkanlar konseyi...

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek ve Genel Kültür oturumu ve Eğitim Bilimleri oturumu tamamlandı.

Saadet Partisi Tanıtma İl Başkanı Veysel Öztürk, SP’nin kuruluşunun 17.yıl dönümü ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın 44...

Son zamanların favori oyuncaklarından olan stres çarkının yerini yeni nesil stres topları alıyor.

Eskişehir Web Tasarım