FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

31 Temmuz 2017 tarihi itibari ile haftanın ilk iş günü. Akrep burcunda ilerleyen Ay ile güne merhaba diyoruz. Dirençli, dayanıklı ve sezgisel enerjilerin eşliğinde hareket edeceğiz. İmkânsız ve zor gibi gördüğümüz karmaşık işlerimizde başarı sağlayabilmek adına önemli ölçüde çaba ve gayret edeceğimiz bir gün. Belli bir konuya uzun süre konsantre olabilir, araştırma ve çalışmalarımızın derinlerine inebiliriz. Aklımızı kurcalayan bazı meseleleri karanlıkta bırakmamak, ışık tutmak ve açığa çıkarma imkânı da bulabiliriz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Neptün trinesi aktif olacak. Bu saatlerde ayaktaysanız gereksiz yere zihninizde derinleşen düşüncelerle yüzleşebilir, yaşam biçiminizi ve davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Arınmak, şifalanmak, dini ve manevi görevlerinizi yerine getirmek için değerlendirebileceğiniz bir zaman dilimidir.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton sekstil açısı aktif olacak. Duygusal hassasiyet ve psişik algıyı arttıran bir geçiştir. İşlerinizi işbirliği ve hedefe ulaşma gayretiyle yürütmenize imkân sağlayabilir.

Ortaklı ve Parasal konularda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Koşullarımızın yetersiz kaldığı İş yada özel konularda, güçlü ve etkin kişilerle irtibata geçerek destek ve yardım alabileceğiniz gelişmeler mümkün olabilir.

Psikolojik açıdan kendini analiz edebilir, bilinçaltınızın derin ve karanlık alanlarına erişebilirsiniz. Yaşamınızdaki gizli sırlarınızın açığa çıkabileceği bu geçiş ile geçmiş yaşam regresyon çalışmalarına katılmak, bir psikolog veya astrologdan danışmanlık almak içinde mükemmel bir zamandır.

 Ay saat 14.11 de boşluğa girecek ve günün geri kalanında dünyevi işlerimizde artık yavaş ilerleme kaydedeceğimiz enerjiler verecek.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Haziran ayının sonlarına yaklaşırken, birçok mağaza ürünlerinin fiyatlarında büyük oranda indirime gitti. İndirim ise berab...

Eskişehir’de Haziran ayı ortasında hizmete açılan yapay plaj özellikle hafta sonlarında yoğun ilgi görüyor.

İki Eylül Caddesi üzerinde park yasağı olmasına ve yaklaşık 3 metre aralıklar ile uyarı levhası bulunmasına rağmen hatalı parkların ön&...

Hamamyolu Caddesi üzerinde Odunpazarı Belediyesi tarafından açılan kafeler vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı olan Eskişehir Bakkal ve Bayiler Odası yönetim kurulu başkanı İsmail Hakkı Ördek, üyelerin...

Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Hayvanat Bahçesi şehir turizmine verdiği katkının yanı sıra yaralanan, hastalanan ve...

Eskişehir Web Tasarım