FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

31 Temmuz 2017 tarihi itibari ile haftanın ilk iş günü. Akrep burcunda ilerleyen Ay ile güne merhaba diyoruz. Dirençli, dayanıklı ve sezgisel enerjilerin eşliğinde hareket edeceğiz. İmkânsız ve zor gibi gördüğümüz karmaşık işlerimizde başarı sağlayabilmek adına önemli ölçüde çaba ve gayret edeceğimiz bir gün. Belli bir konuya uzun süre konsantre olabilir, araştırma ve çalışmalarımızın derinlerine inebiliriz. Aklımızı kurcalayan bazı meseleleri karanlıkta bırakmamak, ışık tutmak ve açığa çıkarma imkânı da bulabiliriz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Neptün trinesi aktif olacak. Bu saatlerde ayaktaysanız gereksiz yere zihninizde derinleşen düşüncelerle yüzleşebilir, yaşam biçiminizi ve davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Arınmak, şifalanmak, dini ve manevi görevlerinizi yerine getirmek için değerlendirebileceğiniz bir zaman dilimidir.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton sekstil açısı aktif olacak. Duygusal hassasiyet ve psişik algıyı arttıran bir geçiştir. İşlerinizi işbirliği ve hedefe ulaşma gayretiyle yürütmenize imkân sağlayabilir.

Ortaklı ve Parasal konularda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Koşullarımızın yetersiz kaldığı İş yada özel konularda, güçlü ve etkin kişilerle irtibata geçerek destek ve yardım alabileceğiniz gelişmeler mümkün olabilir.

Psikolojik açıdan kendini analiz edebilir, bilinçaltınızın derin ve karanlık alanlarına erişebilirsiniz. Yaşamınızdaki gizli sırlarınızın açığa çıkabileceği bu geçiş ile geçmiş yaşam regresyon çalışmalarına katılmak, bir psikolog veya astrologdan danışmanlık almak içinde mükemmel bir zamandır.

 Ay saat 14.11 de boşluğa girecek ve günün geri kalanında dünyevi işlerimizde artık yavaş ilerleme kaydedeceğimiz enerjiler verecek.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de 50 bin lira değerinde içki ve sigaraları çalan 5 kişiden 3'ü yakalandı. 

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi son sınıf öğrencileri, “LÖSEV Kampüste” projesi kapsamında, Esk...

17 Şubat’ta AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti Eskişehir 6.olağan İl Kongr...

Eskişehir’de hayata geçirdiği başarılı şehircilik projelerinin yanı sıra kültür sanat ve eğitime verdiği desteklerden dolayı B&...

Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB)  Başkanı Nuray Akçasoy, görevi hafta sonu düzenlenen TKKB 9. Dönem Başkanlığı D...

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’nin seçilmesinin ardından listesinde bulunan Figen Kahya, Merkez Y&uu...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım