•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

31 Temmuz 2017 tarihi itibari ile haftanın ilk iş günü. Akrep burcunda ilerleyen Ay ile güne merhaba diyoruz. Dirençli, dayanıklı ve sezgisel enerjilerin eşliğinde hareket edeceğiz. İmkânsız ve zor gibi gördüğümüz karmaşık işlerimizde başarı sağlayabilmek adına önemli ölçüde çaba ve gayret edeceğimiz bir gün. Belli bir konuya uzun süre konsantre olabilir, araştırma ve çalışmalarımızın derinlerine inebiliriz. Aklımızı kurcalayan bazı meseleleri karanlıkta bırakmamak, ışık tutmak ve açığa çıkarma imkânı da bulabiliriz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Neptün trinesi aktif olacak. Bu saatlerde ayaktaysanız gereksiz yere zihninizde derinleşen düşüncelerle yüzleşebilir, yaşam biçiminizi ve davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Arınmak, şifalanmak, dini ve manevi görevlerinizi yerine getirmek için değerlendirebileceğiniz bir zaman dilimidir.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton sekstil açısı aktif olacak. Duygusal hassasiyet ve psişik algıyı arttıran bir geçiştir. İşlerinizi işbirliği ve hedefe ulaşma gayretiyle yürütmenize imkân sağlayabilir.

Ortaklı ve Parasal konularda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Koşullarımızın yetersiz kaldığı İş yada özel konularda, güçlü ve etkin kişilerle irtibata geçerek destek ve yardım alabileceğiniz gelişmeler mümkün olabilir.

Psikolojik açıdan kendini analiz edebilir, bilinçaltınızın derin ve karanlık alanlarına erişebilirsiniz. Yaşamınızdaki gizli sırlarınızın açığa çıkabileceği bu geçiş ile geçmiş yaşam regresyon çalışmalarına katılmak, bir psikolog veya astrologdan danışmanlık almak içinde mükemmel bir zamandır.

 Ay saat 14.11 de boşluğa girecek ve günün geri kalanında dünyevi işlerimizde artık yavaş ilerleme kaydedeceğimiz enerjiler verecek.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından FETÖ/PDY üyesi oldukları iddia edilen Hava Kuvvetleri Komutanlığı yap...

  İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Mühendislik Haftası Etkinlikleri Kapsamında yapımı devam eden 264 polikliniği ve 1081 ya...

    EOSB Başkanı Küpeli, Eskişehir'in yerli otomobil üretimi için diğer illere göre şanslı olduğunu belirterek, &ldq...

  ESKİ Genel Kurulu'nda Başkan Yılmaz Büyükerşen'in veto ettiği Aşağı Ilıca Barajı'nın yatırım ve performans programından çıkar...

  Eskişehir’de D-Smart bayiliği ve çağrı merkezini de bünyesinde bulunduran Power Call Center Genel Müdürü olan...

  Baker Tilly Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. Eskişehir ofisinin faaliyete geçmesi nedeniyle...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım