•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

27 Temmuz 2017 tarihi itibari ile Başak burcunda ilerleyen Ay ile güne merhaba diyoruz. istikrarlı, esnek ve titiz enerjiler veriyor.

Günün ilk yarısı Başak burcunda son bağlantısını Ay-Venüs karesi ile gerçekleştirecek. İlişkiler ve finansal konulara dengesizlik getiriyor. Gündelik faaliyetlerimizde ve planlarımızda üzerimize düşen görevlerimizi ihmal edebilir, ağırdan alabiliriz. Görüşme ve toplantılarımız memnuniyetsiz ve uyumsuz bir atmosferde geçebilir. Biz en iyisi ne istediğimizi bilerek, anlayışlı ve akılcı adımlar atmaya özen göstermeliyiz.

 

Ay saat 09.31 de boşluğa girecek, yaklaşık dokuz saat boşlukta kalacak ve saat 18.36 da Terazi burcunun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştirecek.  Ayın boşlukta olacağı saatlerde faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişim ve kararlarımız için destekleyici bir zaman dilimi değildir. Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, akışta kalmak, mümkünse bu günlük ertelemek daha doğru olacaktır.

 

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Mars aynı noktada birliktelik kuracak olmasıdır. Cesaret, güven ve kararlık veren bir görünümdür. İddialı ve riskli girişimlerde bulunma eğilimi artabilir. Patronlarınız, üstleriniz yada babanızla ilişkilerinizdeki istikrar sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Ayrıca öfke, şiddet, kaza, saldırı ve tecavüze yol açabilecek de bir transittir. Tehlikeli herhangi bir faaliyet durumda dikkatli olmalı, olumsuz, zararlı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Büyükşehir Belediyesi, hasta çocuklara yönelik düzenlediği sosyal projeler ile öncü olmaya devam ediyor. Judith L...

Odunpazarı Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme Kursları (OMEK) bünyesinde verilen kurslar tüm hızıyla devam ediyor.

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şeh...

Eskişehir’de Devran Bildik isimli bir sahaf, çocukların küçük yaşta kitaplara ilgi duymaları için bir kitap mezat...

Eskişehir'de bir uyuşturucu satıcısının polise yakalanmamak için yuttuğu 18,30 gram bonzai, endoskopi ile çıkartıldı.

Türk Eğitim Vakfı (TEV) Eskişehir Şubesi, düzenlediği yemekte, maddi yetersizlik içinde olan meslek lisesi ve üniversite öğ...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım