FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

27 Temmuz 2017 tarihi itibari ile Başak burcunda ilerleyen Ay ile güne merhaba diyoruz. istikrarlı, esnek ve titiz enerjiler veriyor.

Günün ilk yarısı Başak burcunda son bağlantısını Ay-Venüs karesi ile gerçekleştirecek. İlişkiler ve finansal konulara dengesizlik getiriyor. Gündelik faaliyetlerimizde ve planlarımızda üzerimize düşen görevlerimizi ihmal edebilir, ağırdan alabiliriz. Görüşme ve toplantılarımız memnuniyetsiz ve uyumsuz bir atmosferde geçebilir. Biz en iyisi ne istediğimizi bilerek, anlayışlı ve akılcı adımlar atmaya özen göstermeliyiz.

 

Ay saat 09.31 de boşluğa girecek, yaklaşık dokuz saat boşlukta kalacak ve saat 18.36 da Terazi burcunun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştirecek.  Ayın boşlukta olacağı saatlerde faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişim ve kararlarımız için destekleyici bir zaman dilimi değildir. Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, akışta kalmak, mümkünse bu günlük ertelemek daha doğru olacaktır.

 

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Mars aynı noktada birliktelik kuracak olmasıdır. Cesaret, güven ve kararlık veren bir görünümdür. İddialı ve riskli girişimlerde bulunma eğilimi artabilir. Patronlarınız, üstleriniz yada babanızla ilişkilerinizdeki istikrar sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Ayrıca öfke, şiddet, kaza, saldırı ve tecavüze yol açabilecek de bir transittir. Tehlikeli herhangi bir faaliyet durumda dikkatli olmalı, olumsuz, zararlı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Haziran ayının sonlarına yaklaşırken, birçok mağaza ürünlerinin fiyatlarında büyük oranda indirime gitti. İndirim ise berab...

Eskişehir’de Haziran ayı ortasında hizmete açılan yapay plaj özellikle hafta sonlarında yoğun ilgi görüyor.

İki Eylül Caddesi üzerinde park yasağı olmasına ve yaklaşık 3 metre aralıklar ile uyarı levhası bulunmasına rağmen hatalı parkların ön&...

Hamamyolu Caddesi üzerinde Odunpazarı Belediyesi tarafından açılan kafeler vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı olan Eskişehir Bakkal ve Bayiler Odası yönetim kurulu başkanı İsmail Hakkı Ördek, üyelerin...

Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Hayvanat Bahçesi şehir turizmine verdiği katkının yanı sıra yaralanan, hastalanan ve...

Eskişehir Web Tasarım