FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

27 Temmuz 2017 tarihi itibari ile Başak burcunda ilerleyen Ay ile güne merhaba diyoruz. istikrarlı, esnek ve titiz enerjiler veriyor.

Günün ilk yarısı Başak burcunda son bağlantısını Ay-Venüs karesi ile gerçekleştirecek. İlişkiler ve finansal konulara dengesizlik getiriyor. Gündelik faaliyetlerimizde ve planlarımızda üzerimize düşen görevlerimizi ihmal edebilir, ağırdan alabiliriz. Görüşme ve toplantılarımız memnuniyetsiz ve uyumsuz bir atmosferde geçebilir. Biz en iyisi ne istediğimizi bilerek, anlayışlı ve akılcı adımlar atmaya özen göstermeliyiz.

 

Ay saat 09.31 de boşluğa girecek, yaklaşık dokuz saat boşlukta kalacak ve saat 18.36 da Terazi burcunun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştirecek.  Ayın boşlukta olacağı saatlerde faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişim ve kararlarımız için destekleyici bir zaman dilimi değildir. Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, akışta kalmak, mümkünse bu günlük ertelemek daha doğru olacaktır.

 

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Mars aynı noktada birliktelik kuracak olmasıdır. Cesaret, güven ve kararlık veren bir görünümdür. İddialı ve riskli girişimlerde bulunma eğilimi artabilir. Patronlarınız, üstleriniz yada babanızla ilişkilerinizdeki istikrar sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Ayrıca öfke, şiddet, kaza, saldırı ve tecavüze yol açabilecek de bir transittir. Tehlikeli herhangi bir faaliyet durumda dikkatli olmalı, olumsuz, zararlı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Vali Özdemir Çakacak, Gaziler Günü dolayısıyla Gazileri kabul etti. Vali Çakacak, “Bugün ‘19 Eylül...

Bu yıl 5’incisi düzenlenen ve aynı zamanda 2018 Uluslararası Engelsiz Bilişim Kongresi ile birleştirilen ödül töreni, Tü...

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir, kişisel verilerin kötü niyetli kişilerin eline geçebileceğini belirtere...

Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. Eskişehir Vilayet Meydanı’nda düzenlenen et...

Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Ticaret Borsası müşterek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

TÜLOMSAŞ, TCDD Taşımacılık ve ASELSAN teknik ekiplerinin yoğun çalışması sonucu ortaya çıkan yeni nesil Hibrit Lokomotif, Innotrans...

Eskişehir Web Tasarım