FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

27 Temmuz 2017 tarihi itibari ile Başak burcunda ilerleyen Ay ile güne merhaba diyoruz. istikrarlı, esnek ve titiz enerjiler veriyor.

Günün ilk yarısı Başak burcunda son bağlantısını Ay-Venüs karesi ile gerçekleştirecek. İlişkiler ve finansal konulara dengesizlik getiriyor. Gündelik faaliyetlerimizde ve planlarımızda üzerimize düşen görevlerimizi ihmal edebilir, ağırdan alabiliriz. Görüşme ve toplantılarımız memnuniyetsiz ve uyumsuz bir atmosferde geçebilir. Biz en iyisi ne istediğimizi bilerek, anlayışlı ve akılcı adımlar atmaya özen göstermeliyiz.

 

Ay saat 09.31 de boşluğa girecek, yaklaşık dokuz saat boşlukta kalacak ve saat 18.36 da Terazi burcunun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştirecek.  Ayın boşlukta olacağı saatlerde faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişim ve kararlarımız için destekleyici bir zaman dilimi değildir. Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, akışta kalmak, mümkünse bu günlük ertelemek daha doğru olacaktır.

 

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Mars aynı noktada birliktelik kuracak olmasıdır. Cesaret, güven ve kararlık veren bir görünümdür. İddialı ve riskli girişimlerde bulunma eğilimi artabilir. Patronlarınız, üstleriniz yada babanızla ilişkilerinizdeki istikrar sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Ayrıca öfke, şiddet, kaza, saldırı ve tecavüze yol açabilecek de bir transittir. Tehlikeli herhangi bir faaliyet durumda dikkatli olmalı, olumsuz, zararlı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Herkes İçin Havacılık Derneği, Türk Kızılayı için kan bağışı etkinliği düzenledi. 

Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Görevlisi Osman Güldemir, ...

Eskişehir’de, vefatının 7’inci yıl dönümü sebebi ile eski Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan ve Afrin şehitleri iç...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Halk buluşmalarında ülke gündeminden, belediye çalışmal...

Eskişehir'de eve silahla ateş açtıkları iddia edilen 4 zanlı gözaltına alındı.

‘Kömürlü Termik Santral İstemiyoruz’ mitingine, Valilik tarafından izin verilmemesinin ardından dün alana gelen Tertip...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım