YA YARIN? ŞÜKRÜ OYTAN

Şükrü Oytan Şükrü Oytan

Üç Teknik Direktör değişikliğine rağmen 17 hafta ve ilk yarı sonu geldiğimiz nokta içler acısı. 6 Puanla ligde sonuncuyuz.
Ligde tutunmak için 19-Ocak 2-Mayıs arası yeni bir 17 hafta yaşayacağız..
Yol haritasını ve sonucu Rahmetli Barış Manço özetlemiş..”-işte hendek işte deve ya atlarsın ya düşersin”-
Hatalar Zinciri
Bu duruma tesadüfen gelmedik. Her yıl birbirine eklenen hatalar önce kulüp ekonomisini çökertti ardından takım bütünlüğünü.. Suçlu ayağa kalk dense herkes bu güne geliş de az yada çok hisse sahibi..
Kısacası gelinen nokta yılların birikimi yönetim hataları oldu. Sorsan.. Hepsi “-Ben yapmadım o yaptı”- der..
Sorumlular nerede mi.? Şu an sis bulutları ardında. Güneşli ortam bekliyorlar. Ancak bu gidişat güneş tutulmasının uzun süreceğini gösteriyor..
Acı Gerçek
Bu gün unutulmaması gereken ve herkesin yüzleşilmesi ve zorda olsa kabul edilmesi gereken acı bir gerçek var ,dün Süper Ligdeydik, bu gün 1.Ligdeyiz…Ya yarın…..?
Umut ikinci yarıda..
Rakipler eksik yerlerine takviye yaparak güçlenirken biz seyirci olacağız. Yapabileceğimiz tek hamle eldeki oyuncuları kaçırmamak..Milankoviç ve Jessi kaybı iki maçta sırıttı.
Sonuç
Kimse edebiyat yapmasın, hayalci ve umut taciri olmasın...Gün gerçeklerle yüzleşme zamanı.Yolun sonu görünüyor..
Son koz doğru oynanmalı ve mutlakkkaa elde kalanlarla anlaşılmalı.. Özellikle Sisokko bu takım için olmasa sa olmaz bir oyuncu. Olmayan orta sahanda Kamal aynı ayarda.. Erdal savunmada güvence..
Top Teknik Kadro değişikliğinde aceleci yönetimde..
Kazanılan güven ortamı son şansımızdı, bu şansı doğru hamlelerle canlı tutalım.
Yeni bir kongre bizden uzak olsun…

EN SON EKLENEN HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gece yarısı yayımlanan son dakika genelgesiyle getirilen sokağa çıkma yasağının iptal edildiğini açı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gece İçişleri Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağının ip...

İçişleri Bakanlığı, 15 ilde 5 Haziran saat 24:00 ile 7 Haziran saat 24:00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulanacağını açıkladı.Ya...

CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, Tepebaşı İlçe Nüfus Müdürlüğü’nün Odunpazarı il&cced...

Vali Özdemir Çakacak, ilimizin maske ihtiyacını karşılamak üzere Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki Cerrahi Maske &Uum...

Uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan operasyonda 2 şüpheli şahıs yakalandı.

Eskişehir Web Tasarım