TEKNOLOJİ VE MARKALAR

Yiğit MUMCU Yiğit MUMCU
Teknoloji ve Markalar

Need For Speed: Heat Tanıtıldı.

Yarış oyunları klasikleri arasında yerini alan Need For Speed serisinin yeni versiyonu “Need For Speed – Heat” tanıtıldı. Need for Speed: Heat, "Standart Edition" ve "Deluxe Edition" seçenekleri ile kullanıcılarla buluşacak.

Star Wars’un Efsanevi Karakteri Obi Wan Kenobi Disney+ ile Geri Dönüyor.

Star Wars evreninin en önemleri karakterlerinden birisi olan Obi Wan Kenobi, Disney+ ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Obi Wan Kenobi dizisinin tahminen Kasım veya Aralık ayı içerisinde izleyici ile buluşması bekleniyor.

Samsung Galaxy Book S Tanıtıldı.

Dünyanın en önemli markalarından birisi olan Samsung, Unpacked etkinliği kapsamında Galaxy Book serisinin yeni modeli Galaxy Book S modelini tanıttı. 13.3 inç büyüklüğünde Full Hd ekrana sahip olan Book S modelinde, 7 Nm. sürecinde üretilen ve 2.84 Ghz hızında çalışan Snapdragon 8 CX yer alıyor. Galaxy Book S modelinin fiyatının 999 Dolar olacağı açıklandı.

Xiaomi’nin Yeni Akıllı Elektrikli Süpürgesi Tanıtıldı.

Teknoloji devi Xiaomi, MIJIA isimli akıllı elektrikli süpürgesinin üst modelini tanıttı. Mijia’nın üst modelinin, “süpürge”, “paspas yapma” gibi üç farklı modu da bulunuyor. Ayrıca yeni modelde, yüksek algılama özelliği sağlayan lazer sistemi yer alıyor.

Bosch’tan Otomobiller için Yeni Teknoloji…

Dünyanın önde gelen markalarından Bosch, özellikle otomotiv sektörüne büyük katkı sağlayacak araç içi 3 boyutlu ekranları piyasaya sunmaya hazırlanıyor. 3 boyutlu ekranların kullanımı için gözlük kullanımına gerek duyulmaması dikkat çekici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Philips E1 Monitör Serisi Tanıtıldı.

Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından Philips, E1 Monitör serisini tanıttı. Sekiz modelden oluşan E1 serisi, Full HD, Quad HD ve 4K UHD gibi seçenekler sunuyor. Ayrıca, E1 serisinin 24 inç ile 32 inç ekran büyüklüğü arasında versiyonları bulunuyor.

EN SON EKLENEN HABERLER

CHP’nin gazeteci kökenli milletvekili Utku Çakırözer, TBMM Genel Kurulu’nda, yargı reformların Türkiye’nin d&u...

  Anadolu Üniversitesi öğrencileri uluslararası yarışmalarda kazandıkları ödüllerle adlarından söz ettirmeye devam ediy...

Eskişehir Vos26 Yardım Gönüllüleri Hobi Kültür ve Dayanışma Derneği eğitmenleri ve üyeleri, Ankara'da yapılan 'Öl&c...

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda 2 şüpheli yakalanır...

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü UMKE ekibinden 12 kişilik sağlık personeli, Barış Pınarı Harekâtı’nda Kahraman Mehmet&cc...

CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, belediye başkanlarımızın yıllardır sergiledikleri hizmet anlayışı ile kültür-sanat ...

Eskişehir Web Tasarım