FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

18 Temmuz 2019 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Dolunay fazında ve Kova burcunun evinde ilerliyor. Düşüncelerimizi yükseltmek ve gerçek ilerlemeye ilham vermek için kendimizi yeterince güçlü hissedebiliriz. Enerjimizi canlandıracak farklı bir çevreye ve zihin durumuna kendimizi sokabiliriz. Dün gerçekleşen tutulmanın enerjisi, hem iş hem özel yaşantımızda bazı durumları netleşebilir.

 

Günün ilk yarısı Ay-Mars ile karşı karşıya geliyor. Ciddi çatışmalar ve kazalara açık etkiler getiriyor. Herhangi bir durum karşısında harekete geçmeden önce iki kez düşünmekte fayda var. Bu gergin enerjiyi sorumluluklarımıza ve yapıcı eylemlere yönlendirmeliyiz.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı ile hem enerjimiz artıyor hem de kendimizden daha fazla emin olarak hareket edeceğiz. Gün boyu oluşan sıkıntılı ilişkilerimizi yoluna koyabiliriz. İşlerimiz, görüşmelerimiz ve projelerimiz açısından büyüme ve gelişme fırsatları bulabiliriz.

 

Günün gezegen hareketinde Venüs-Neptün arasında olumlu bağlantı kuracak olmasıdır. Güzellik, sanat ve hayal gücüne daha fazla ilgimizin artmasını sağlayacak bir geçiştir. Merhamet, uyum, şefkatli bir ruh halinde olabilir, başkalarına her zamankinden çok nezaketli davranabiliriz. Romantik ve soysal ortamlarda olmak, hayatın zevklerine dalmak isteyeceğiz.

Gergin ilişkilerimiz varsa bu enerjiden faydalanarak ilişkilerimizi yoluna koyabiliriz.

 Merhametimiz ve İçtenliğimiz kendimizi hayır işlerin içinde bulmamızı sağlayabilir,

Başlarını yoğun iş yükünden kaldıramayan arkadaşlarımıza destek olmak, onları rahatlatmak adına vakit harcayabiliriz. 

Yaratıcılığımız ise oldukça akıcı olacak ve hayal gücümüzün tadını çıkarabiliriz.

 Ayrıca bu transit ile çok gerçekçi veya pratik olamayız, finansal işlerimizi bugünlük ertelemeye çalışmalıyız. Erteleyemeyecek durumdaysak çok dikkatli hareket etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

2018-2019 Yılı Türk Dünyası Vakfı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı dün Anadolu Üniversitesi Atatürk Kült&uum...

Esed rejiminin haftalardır yoğun bombardıman altında tuttuğu İdlib'den çok sayıda sivil, Türkiye sınırına doğru göç etmeye baş...

Eskişehir'de, özellikle askerlik celp dönemlerinde kafe, park ve alışveriş merkezleri kimliği belirsiz şahıslar tarafından mesken tutulmuş d...

Odunpazarı Belediyesi doğayı ve çevreyi korumaya yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Meclis Dışişleri Komisyonu’nun CHP’li üyesi Utku Çakırözer,Meclis Genel Kurulu’nda, iktidarın Rusya ile olan ilişki...

Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucu genel başkanı Rahşan Ecevit, Ankara’da tedavi...

Eskişehir Web Tasarım