FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

15 Temmuz 2019 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 02.05 de Oğlak burcunun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştiriyor.

Yarın gece yarısından sonra  Oğlak burcunda parçalı Ay tutulması gerçekleşiyor. Dolayısıyla bugün Kendimizi, içsel hissedebilir, sezgi sesimizi dinlemeye çalışma ihtiyacı duyabiliriz. Çalışma ve uğraşlarımızdan arda kalan zamanımızda hayatımızı gözlemlemek, sonuç çıkarmak, evrenin bize vermekte olduğu mesajlarının bilincine varmaya çalışmalıyız.

 

Bu tutulma, çok çalışmak, ısrarcı ve sabırlı olmak için iş, kariyer ve aile hayatımıza yeni, kapılar açabilir.  

 

Hem Güneş hem de Ay tutulmaları gizemli ve mistik bir zamandır. Uzun süre ihmal edilmiş konular varsa birden gündemimize gelecektir Zira Tutulmaları hayatımızın belli bir alanında birdenbire spot ışıklarının yanmasına benzetebiliriz.  O konuda çalışma yapmanın zamanı gelmiş demektir. Elbette yapılması gerekeni yapmamayı da seçebilir kişi. Fakat dikkat çeken konunun ihmal edilmesi, konunun problemli şekilde ilerde tekrar gündeme geleceğinin işaretçisidir.

 

Tutulma dönemleri fiziksel ve duygusal huzuru sağlamak için, iş ve çalışmalarımızı pasif bir rolde yürütmek ve önemli görüşmelerimizi, toplantılarını ertelemek, stresli ve çatışmalı durumlarından kaçınmamız gerekir. Yeteri kadar uyumak, duş almak, temiz havada yürümek ve doğru beslenmek vücudun savunmasını artıracak ve olumsuz etkilere dayanmasına yardımcı olacaktır.

 

Gün ortalarında Ay-Uranüs trinesi etkinleşiyor. Tutulmanın etkisi ile beklenmedik, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Acil durumlar ve yeni düşüncelerle farklı bir yöne döndüren olaylar meydana gelebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

2018-2019 Yılı Türk Dünyası Vakfı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı dün Anadolu Üniversitesi Atatürk Kült&uum...

Esed rejiminin haftalardır yoğun bombardıman altında tuttuğu İdlib'den çok sayıda sivil, Türkiye sınırına doğru göç etmeye baş...

Eskişehir'de, özellikle askerlik celp dönemlerinde kafe, park ve alışveriş merkezleri kimliği belirsiz şahıslar tarafından mesken tutulmuş d...

Odunpazarı Belediyesi doğayı ve çevreyi korumaya yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Meclis Dışişleri Komisyonu’nun CHP’li üyesi Utku Çakırözer,Meclis Genel Kurulu’nda, iktidarın Rusya ile olan ilişki...

Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucu genel başkanı Rahşan Ecevit, Ankara’da tedavi...

Eskişehir Web Tasarım