FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

11 Temmuz 2019 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Akrep burcu geçişini sürdürüyor. Sezgisel ve zeki olabileceğimiz enerjiler veriyor. Sorunlara müdahale etmeye ve çözmeye kendimizi hazır hissedebiliriz.

Çevremizdeki dünyayla, belirli bir projeyle yada kişiyle daha güçlü bir duygusal bağlantı kurma eğiliminde olabiliriz.

Ay gün bugün iki temel açı içinde olacak. biri sabah erken saatlerde etkinleşecek Venüs trinesi ile hoşgörülü ve şefkatli güne başlayacağız

Diğeri ise günün son saatlerinde Ay-Güneş trinesi ile ilişkimizi geliştirmek için destekleyici enerjiler alacağız.

 

Günün gezegen hareketinde ise Mars- Uranüs arasında zorlayıcı bir görünüm gerçekleşecek olmasıdır. Engelleme ve kısıtlamalardan kurtulmak, otoriteye karşı isyan etmek için güçlü bir dürtü veren transittir. Gerek kişisel gerekse toplumsal konularda her zamankinden daha acil durumlar ve tehlikelerle uğraşmak zorunda kalınabileceğini işaret etmekte.

Hayatınızda değişiklikler yapma ve farklı olmak arzunuz bazı hatalara yol açabilir.

Sonucunu düşünmeden aceleci davranmamalı ve aptalca riskler almamalısınız.

Trafik, ağır makineler, elektrikli aletler ve keskin obje kullanımlarında  kaza, gerginlik ve beklenmedik gelişmelere açık etkiler söz konusu.

Deprem, yangın, terör saldırıları, patlamalar, uçak kazaları, suikastlar, polis, asker ve radikal grupların arasında gerginlikler çatışmalar ve karşı karşıya gelinmeler söz konusu olabilir.

Kalabalık yerlerde yapılan gösteriler, kutlamalar, parklar, avm’lerde dikkatli ve tedbirli olmalı, şüphe ettiğiniz durumları ve şahısları güvenlik güçlerine bildirmelisiniz.

Yada beklenmedik tehlikeli durumların ve değişikliklerin olabileceğinden güvenlik önlemleri almak faydalı olacaktır.

 

Günün diğer gezegen hareketinde Güneş-Neptün trinesi ile hayatın stresini birkaç gün geride bırakarak kendimizi daha rahat hissedeceğiz. Çevremize karşı hassasiyetimiz ve empatimiz de artırıyor. İhtiyacı olan kimselere yardımlarda bulanabiliriz.

iş çabalarımızda büyük bir kararlılık, güven ve cesaret gösterebilir, daha fazla  üretkenlik ve başarı sağlayabiliriz. Geçmiş finansal işlemlerimizden veya yatırımlardan fayda sağlayacağımız koşullar ortaya çıkabilir yada mevcut yatırımların değerini artırabiliriz.

Bir şey satmak, pazarlamak veya reklâm vermek içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Eğer yaratıcı bir alanda çalışıyorsak, kendi sanatımızı ifade etmede kolay bir akış bulacağız. Özellikle yazı, fotoğraf, müzik ya da tiyatro gibi konuların daha incelikli özüne hayallerimizi katarak önemli başarı yakalayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

2018-2019 Yılı Türk Dünyası Vakfı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı dün Anadolu Üniversitesi Atatürk Kült&uum...

Esed rejiminin haftalardır yoğun bombardıman altında tuttuğu İdlib'den çok sayıda sivil, Türkiye sınırına doğru göç etmeye baş...

Eskişehir'de, özellikle askerlik celp dönemlerinde kafe, park ve alışveriş merkezleri kimliği belirsiz şahıslar tarafından mesken tutulmuş d...

Odunpazarı Belediyesi doğayı ve çevreyi korumaya yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Meclis Dışişleri Komisyonu’nun CHP’li üyesi Utku Çakırözer,Meclis Genel Kurulu’nda, iktidarın Rusya ile olan ilişki...

Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucu genel başkanı Rahşan Ecevit, Ankara’da tedavi...

Eskişehir Web Tasarım