TEKNOLOJİ VE MARKALAR

Yiğit MUMCU Yiğit MUMCU
Teknoloji ve Markalar

Netflix’e yeni rakip: Disney+ Tanıtıldı.

Uzun bir zamandır merakla beklenilen Disney’in yeni platformu Disney+ tanıtıldı. Disney+’ın tahmini olarak 2019 yılının Kasım ayında yayına başlaması planlanıyor.

 

Huawei Otomobilini Tanıtmaya Hazırlanıyor.

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden Huawei yeni aracını duyurdu. Huawei’nin Dongfeng Motor ile beraber geliştirdiği aracını Şangay Otomobil Fuarında tanıtması bekleniyor.

 

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi Fragmanı Yayınlandı.

Başta Star Wars hayranlarının olmak üzere birçok kişinin merakla beklediği yeni Star Wars serisinin fragmanı yayınlandı. “Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” filminin tahminen Aralık ayı sonlarına doğru vizyona girmesi bekleniyor.

 

ASUS Dolby Vision’lı Monitörlerini Duyurdu.

Bilgisayar ve teknoloji dünyasının önde gelen markalarından ASUS, yeni Dolby Vision destekli monitörlerini NAB 2019’da duyurdu. Tanıtılan bu ürünler 3D tasarım, grafik ve fotoğrafçılık üzerine çalışan kişilere üst düzeyde bir içerik üretme imkânı veriyor.

 

ACER yeni nesil Predator ve Nitro Modellerini Tanıttı.

ACER, New York’ta düzenlediği konferansla iki yeni modeli Predator ve Nitro dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Predator ve Nitro modelleri yüksek teknolojik özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.

 

Facebook ve Messenger Tekrar Birleşiyor.

Uzun bir süredir ayrı uygulamalar olarak hizmet veren Facebook ve Messenger tekrar bir araya geliyor. Yapılan tahminlere göre, Facebook’un bu çalışmalarının, Instagram, WhatsApp ve Facebook’u bir araya getirme stratejilerinin bir parçası olduğu düşünülüyor.

EN SON EKLENEN HABERLER

Bahar ve yaz aylarının girişiyle başlayan düğün sezonunun ardından piyasalarda hareketlilik yaşanıyor.

1932 yılında Paris’te kurulan bugün 90 ülkede yaklaşık 15000 üyesi bulunan ‘SKÅL INTERNATIONAL’ın (SI)Türk...

Eskişehir’de iki aracın karıştığı trafik kazasında biri bebek 5 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre olay, Eskişehir Kütahya yolu &u...

Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce uyuşturucuyla mücadele kapsamında; il dışından kente satış için getirilen uyuşturucu ma...

Türk Kızılayı Eskişehir Şube Başkanı Egemen Temizsoy ve yeni Yönetim Kurulu'nun çabaları ile 4 aylık sürede toplanan ve dağıtıla...

Eskişehir’de sokak hayvanları için sattıkları kitap ve oyuncaklarla gündem olan 4 ilkokul öğrencisine sosyal medyadan tam 1 ton...

Eskişehir Web Tasarım