TEKNOLOJİ VE MARKALAR

Yiğit MUMCU Yiğit MUMCU
Teknoloji ve Markalar

Apple, Kablosuz Şarj Cihazı Air Power Üretiminden Vazgeçti.

Apple firması uzun bir süredir birçok kişi tarafından merakla beklenen kablosuz şarj cihazı AirPower’ın üretiminden vazgeçtiğini duyurdu. Air Power cihazının, kablosuz şarj özelliği olan birden fazla Apple ürününü aynı anda şarj edebilme özelliğine sahip olması bekleniyordu.  

 

Anında Baskı Özelliği ile Canon Cliq

Canon firması Cliq modelini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Anında baskı özelliğine sahip olan Cliq modelinin Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor.

 

Huawei İstanbul’da Mağaza Açmaya Hazırlanıyor.

İzmir’de açılan ilk deneyim mağazası ile büyük ilgi toplayıp beğeni kazanan Huawei, ikinci mağazasını İstanbul’da açmaya hazırlanıyor. Huawei’nin ikinci mağazasını İstinye Park’ta Nisan ayı içerisinde açması bekleniyor.

 

Twitter’dan iOS’a Yeni Özellik

Twitter iOS uygulamasının Karanlık Mod seçeneğini geliştirip daha koyu bir tona sahip şekilde sundu. Bu yeni düzenleme özellikle OLED ekranlardan yararlanarak batarya süresinin artmasına fayda sağlıyor.

 

Sony’den Her Saati Akıllandıran Ürün: Wena

Sony firması, bir saatin kadranı yerine kordonuna akıllı özellikler ekleme düşüncesi ile tasarladığı akıllı saat kordonu Wena’yı tanıttı. Wena ile analog saatler telefon bildirimi, spor ve sağlık fonksiyonları gibi akıllı saatlerde yer alan özelliklere sahip oluyor.

 

Daimler Firması Torc Robotics ile Güçlenmeye Devam Ediyor.

Otonom kamyon teknolojileri üzerine odaklanan Daimler firması otonom araç teknolojileri üzerine önemli araştırmalar yapan Torc Robotics firması hisselerinin çoğunluğunu satın aldığını duyurdu.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Bahar ve yaz aylarının girişiyle başlayan düğün sezonunun ardından piyasalarda hareketlilik yaşanıyor.

1932 yılında Paris’te kurulan bugün 90 ülkede yaklaşık 15000 üyesi bulunan ‘SKÅL INTERNATIONAL’ın (SI)Türk...

Eskişehir’de iki aracın karıştığı trafik kazasında biri bebek 5 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre olay, Eskişehir Kütahya yolu &u...

Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce uyuşturucuyla mücadele kapsamında; il dışından kente satış için getirilen uyuşturucu ma...

Türk Kızılayı Eskişehir Şube Başkanı Egemen Temizsoy ve yeni Yönetim Kurulu'nun çabaları ile 4 aylık sürede toplanan ve dağıtıla...

Eskişehir’de sokak hayvanları için sattıkları kitap ve oyuncaklarla gündem olan 4 ilkokul öğrencisine sosyal medyadan tam 1 ton...

Eskişehir Web Tasarım