FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

5 Kasım 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor. İkili ilişkiler, mali gelişmeler, güzellik estetik ve moda gibi konular ön plana çıkıyor. Olayları bir bütün olarak görmeye ve adil davranmaya çalışacağız. Nezaketli ve uyumlu ilişki yöntemiyle işlerimizi halledebiliriz.

 

İş ve sosyal çevremizde gelişen olaylar karşısında içgüdüsel kendimizi meselelerin içinde bulabiliriz. Sorunları, zor meseleleri tarafsız bir gözle bakarak taraflar arasında çözüme odaklanarak arabuluculuk misyonu yüklenebiliriz.

Toplumsal konulara yönelik denge, adalet, hak, hukuk gibi kavramlar güncelleşebilir.

Terazi’nin güçlü ortaklıklarla beslenen bir burç olması dolayısıyla gün boyunca yalnız kalmamaya çalışabilir, Beş duyumuza hitap eden her şeyden ayrı bir keyif duyabiliriz.

Meşguliyetlerimiz dışında partnerimizi aramak sosyal ortamlarda gezmek onunla daha fazla birliktelik yaşamak için planlar geliştirebiliriz.

Sağlılığınız konusunda bel, börek ve üreme organlarınınız korumaya çalışmalısınız

 

Akşam saatlerinde Ay-Plüton karesi etkinleşiyor. Ego çatışmaları hırs ve rekabetli durumları açığa çıkaran bir enerjidir. Bir takım önemsiz konular büyük krizlere yol açabilir. Partner, arkadaş veya dostlarımızla olan ilişkilerimizde hoşnutsuzluk yaşadığımız konular yüzünden onlara yabancılaşacak kadar ileriye gidebileceğimiz tepkiler verebilir yada onlardan bu tür tepkilerle karşılaşabiliriz.

Bu stresli enerjiyi gerginliklerin tırmanmasına izin vermeden, uğraş alanlarımıza yönlendirmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de zihinsel engelli Hamza Koçak (72), sabah saatlerinde evinden hava almak için çıktıktan sonra kayboldu.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı hayati uyarılarda bulundu.

Eskişehir Özel Ümit Hastanesi Pilates Eğitmeni Gülçin Kaya Uğur, hamileliği süresince sürdürdüğü pilate...

Avusturya ile Slovakya arasında yapılması planlanan yeni demiryolu hattının İpekyolu ile ilişkisi üzerine bir sunum gerçekleştirildi....

Daha önce çeşitli zamanlarda esnaf, işçi ve taksicilerle bir araya gelen Başkan Kurt, son olarak 71 Evler Mahallesi’nde bulun...

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin 30'uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle Eskişehir'de Atatürk Anıtı’na ç...

Eskişehir Web Tasarım