FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

5 Kasım 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor. İkili ilişkiler, mali gelişmeler, güzellik estetik ve moda gibi konular ön plana çıkıyor. Olayları bir bütün olarak görmeye ve adil davranmaya çalışacağız. Nezaketli ve uyumlu ilişki yöntemiyle işlerimizi halledebiliriz.

 

İş ve sosyal çevremizde gelişen olaylar karşısında içgüdüsel kendimizi meselelerin içinde bulabiliriz. Sorunları, zor meseleleri tarafsız bir gözle bakarak taraflar arasında çözüme odaklanarak arabuluculuk misyonu yüklenebiliriz.

Toplumsal konulara yönelik denge, adalet, hak, hukuk gibi kavramlar güncelleşebilir.

Terazi’nin güçlü ortaklıklarla beslenen bir burç olması dolayısıyla gün boyunca yalnız kalmamaya çalışabilir, Beş duyumuza hitap eden her şeyden ayrı bir keyif duyabiliriz.

Meşguliyetlerimiz dışında partnerimizi aramak sosyal ortamlarda gezmek onunla daha fazla birliktelik yaşamak için planlar geliştirebiliriz.

Sağlılığınız konusunda bel, börek ve üreme organlarınınız korumaya çalışmalısınız

 

Akşam saatlerinde Ay-Plüton karesi etkinleşiyor. Ego çatışmaları hırs ve rekabetli durumları açığa çıkaran bir enerjidir. Bir takım önemsiz konular büyük krizlere yol açabilir. Partner, arkadaş veya dostlarımızla olan ilişkilerimizde hoşnutsuzluk yaşadığımız konular yüzünden onlara yabancılaşacak kadar ileriye gidebileceğimiz tepkiler verebilir yada onlardan bu tür tepkilerle karşılaşabiliriz.

Bu stresli enerjiyi gerginliklerin tırmanmasına izin vermeden, uğraş alanlarımıza yönlendirmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Çin’de ortaya çıkan ve pek çok ülkede yayılmaya devam eden korona virüsünün İran’da da öl&uu...

CHP Eskişehir İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. Geçen hafta gerçekleşen olağan genel kurulun ardından seçilen Re...

Eskişehir Sanayi Odası tarafından hazırlanan projede, Eskişehir’de öne çıkan sektörler dikkate alınarak özellikle yalın &u...

Türkiye'nin düzensiz göçmenlerin Avrupa'ya geçişine engel olmayacağı yönündeki haberlerin ardından Eskişehir'de...

Lösemi, Germ Hücreli Tümörler, Lenfoma gibi önemli hayati önem taşıyan hastalıkların tedavisinde çözüm ...

Esad rejimine bağlı güçlerin İdlib'de Türk askerine yönelik düzenlediği saldırıda 33 Mehmetçik’in şehit dü...

Eskişehir Web Tasarım