FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

14 Eylül 2018 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Akrep burcunun evinde ilerliyor. Sezgilerimiz ve bilinçaltımızın oldukça aktif çalışacağı bir gün geçirebiliriz. Günlük planlarımızda ilerlemek istediğimiz noktaya ulaşmak günün ilk yarısı daha elverişli olabilir.

 

Ay sabah saatlerinde Jüpiter ile birliktelik kurduktan sonra Güneş’e atmışlık açı kalıbıyla bağlanacak. Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebilir, girişimlerimizde başarı şansımızı artabiliriz. Aile, özel ve iş ilişkilerimizde karşılıklı atılan adımlar, maddi ve manevi yardımlar, destekler alıp-vermek ve potansiyellerimizi ortaya koyacağımız görüşmeler yapmak adına değerlendirebiliriz.

 

Ay saat 11.54 de boşluğa girecek ve günün geri kalanında boşlukta ilerleyecek.

Bedensel ve ruhsal olarak hassasiyet artışı söz konusu olabilir. Ciddiyet ve önem arz eden işler,  uzun vadeli ve kalıcı olmasını istediğiniz girişimler, anlaşma, sözleşme ve görüşmeler açısından elverişli bir zaman değildir. Dolayısıyla akışta kalmak, rutin konularla ilgilenmek, toparlanmak ve eksiklerinizi tamamlamak için değerlendirebiliriz. Akrep enerjisi ile görünenin ötesindeki gerçekleri görmek isteğimiz bizi harekete geçirebilir ve yararımıza olacak bazı konuları açığa çıkartama isteğimiz ile bazı araştırmalara yönelebiliriz.

Hayal gücümüz, yaratıcılığımızı destekleyecek uğraşlarımız varsa ilgilenebiliriz. Kendimize yük ettiğimiz yargılarımızdan ve bırakmak istediğimiz alışkanlıklarımızdan özgürleşmek adına isteklerimiz doğrultusunda dönüşümlere niyet edebiliriz.

Ayrıca günün son saatlerine duatefekkür, meditasyon gibi çalışmalarımızı denk getirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir’de tombala oynatıldığı tespit edilen yerlere polis ekipleri tarafından operasyon yapıldı.

Özdilek Eskişehir AVM’ de bulunan ve bir Özdilek markası olan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, trend sporlardan biri olan Spinning ...

Eskişehir'de, dolandırıcılık yaptıkları ve tombala oynattıkları iddiasıyla 7 kişi gözaltına alındı.

Demokrasi İçin Dayanışma Platformu üyeleri Yenikent Pazarı’nda Türkiye’nin ekonomik gidişatı üzerine bir basın a&cce...

Danıştay’ın Öğrenci Andı kararını sendikalar yaptıkları açıklamalarla desteklerken, Türkiye Gençlik Birliği üyeleri...

Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsan ve yönetim kurulu üyeleri TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayr...

Eskişehir Web Tasarım