FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

19 Temmuz 2018 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor. Gün boyunca  ilişkiler, mali gelişmeler, güzellik estetik ve moda gibi konuların yakın takibinde olacağız. Beş duyumuza hitap eden her şeyden ayrı keyif alırken, yalnız kalmaktan çok kalabalık ortamlarda bulunmak, sosyal aktivitelerde vakit geçirmek isteğimizde ağır basabilir.

 

Mesai saatlerinin başladığı zaman dilimine Ay- Plüton karesi etkinleşiyor. Agresif bir ruh halinde olabiliriz. Dolayısıyla belirli durumlara, özellikle bize kişisel olarak uygulanan baskıcı, dayatmacı ve zorba tutumlara kuvvetli tepkiler verebiliriz. geçmişte yaşadığımız sorunlar gündeme gelebilir. İş ve kişisel ilişkilerimizi büyük ölçüde etkileyebilecek sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Bu zaman içinde geçmişi bırakmak, kendimizi keşfetmek, başkalarının bizden ne istediğinin farkında olarak olaylara yaklaşmalıyız.

Ayrıca tıbbi tedaviler ve derin bir yaranın şifalanması adına terapi sürecine girmek içinde değerlendirilebilir.

 

Gün ortasında Ay-Merkür atmışlığı ile stresli enerjiyi geride bırakıyoruz. Zihinsel odaklı işlerimiz ve iletişimlerimizde uzlaşı sağlamak kolaylaşabilir. E-posta göndermek veya gelen postalarımıza cevap vermek, fatura ödemelerimizi gerçekleştirmek, kamusal alanlarda evrak işlerimizin takipçiliğini de sürdürebiliriz.

Eski dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan haberler veya mesajlar alabilir bağlantılar kurabiliriz.

Ayrıca, aklımızda soru işaretine neden olan her hangi bir konu varsa araştırma içine girebiliriz. Zira bu enerji aradığımız doğru cevaba ulaşmamamızı kolaylaştırabilir.

 

Günün son saatlerinde Ay-Güneş karesi ile her türlü ilişkilerimizde sıkıntı ve gerginlikler oluşabilir. Aile bireylerimizden, eşimizden yada çocuğumuzdan alışık olmadığımız olumsuz sözler ve davranışlar görebiliriz. Dolayısıyla sorunları sakince ele almak ve bu problemlerle yüzleşmeliyiz.

Sonrasında ise Ay saat 22.53 de boşluğa girecek ve günü boşlukta kapatacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

TMMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Öğrenci üye komisyonu Yerel Öğrenci Üye Kurultayı Taşbaşı Kültü...

Çamlıca Mahallesi’nde bulunan tramvay durağı yanında bulunan ve yaklaşık 2 aydır arızalı olan bilet dolum makinesi yeniden hizmete sunuld...

Büyük Türk düşünürü, tasavvuf ve halk şairi Yunus Emre'nin ebedi istirahatgahı Eskişehir'den, Türk-İslam d&uum...

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'nün, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak üzere yürütt&uu...

Anadolu Üniversitesi Üstün Yetenekliler Eğitimi Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÜYEP) sınavı Eğitim Fakültesi’nde ger&cc...

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Ramis Tunca, partisinin haftalık basın toplantısında yaptığı açıklamada, yerel seçimlerde Yılmaz Büy...

Eskişehir Web Tasarım