FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

18 Temmuz 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor. Güne barış, denge ve uyumlu enerjiler getiriyor. Bire bir çalışmalarımızda, bire bir görüşmelerimizde kalıcı gelişmeler sağlamak, finansal meselelerimizi halletmek adına değerlendiriliriz.

İkili ilişkilerimizi geliştirmek, duygularımızı karşı tarafa anlatmakta rahat olacağız.   Sosyalleşmek, hoş ortamlarda bulunmak, alış verişe çıkmak ve eğlenmek isteyebiliriz.

Hem avantajlı hem de dezavantajlı enerjilerin hâkim olduğu bir gündeyiz sevgili dostlar. Mevcut sorunlarımıza çözüm bulmak adına değerlendirebiliriz. Zira Terazi enerjisi olay ve konulara adil ve tarafsız yaklaşmamızı kolaylaştıracak.

 

Sabah saatlerinde Ay-Satürn karesiyle güne başlıyoruz. Hem Duygularımıza hem de ilişkilerimize kısıtlayıcı etkiler getiren bir transittir. Dolayısıyla öncelikli konulara odaklanmak için zorluk çekebiliriz. Görevlerimizi yerine getirirken ekstra çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz. Otorite figürlerimiz ile problemler yaşayabiliriz. En iyisi işimize kendimizi motive etmek, herhangi bir konuyu tarafsız değerlendirmek doğru olacak.

 

Gün ortalarına yaklaşırken Ay-Mars trinesi ile güne başladığımız stresli enerjiyi geride bırakıyoruz. Enerjimiz, cesaretimiz ve özgüvenimiz yükseliyor. Hedef ve planlarımız doğrultusunda yeni adımlar atabiliriz. İş ve özel görüşmelerimizde kaşı tarafı etkileyebilir, ikna edici olabiliriz. Daha önceden kısıtlanmış işlerimizde yada cesaret edemediğimiz çekingen davrandığımız konularda çok heyecana ve hararete kapılmadan harekete geçebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

TMMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Öğrenci üye komisyonu Yerel Öğrenci Üye Kurultayı Taşbaşı Kültü...

Çamlıca Mahallesi’nde bulunan tramvay durağı yanında bulunan ve yaklaşık 2 aydır arızalı olan bilet dolum makinesi yeniden hizmete sunuld...

Büyük Türk düşünürü, tasavvuf ve halk şairi Yunus Emre'nin ebedi istirahatgahı Eskişehir'den, Türk-İslam d&uum...

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'nün, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak üzere yürütt&uu...

Anadolu Üniversitesi Üstün Yetenekliler Eğitimi Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÜYEP) sınavı Eğitim Fakültesi’nde ger&cc...

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Ramis Tunca, partisinin haftalık basın toplantısında yaptığı açıklamada, yerel seçimlerde Yılmaz Büy...

Eskişehir Web Tasarım