FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

16 Temmuz 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yeniay fazında ve Başak burcunun evinde ilerliyor. Güne verimli ve üretken olacağımız enerjiler veriyor. Ayrıntılara odaklanmak, sıradan görevlerimizi sürdürmek oldukça kolay olacak.

 

Ay günün ilk saatlerinde Satürn trinesini etkinleştirdikten sonra Venüs ile aynı noktaya gelecek. Güne olumlu düşüncelerle başlayacağız. İş, özel ve sosyal ilişkilerimizi geliştirme fırsatı bulabiliriz. Grup çalışmaları, ekip toplantıları için değerlendirebiliriz. Aynı ideali paylaştığımız insanlarla kuracağımız işbirliklerinde oldukça verim sağlayabiliriz. Dolayısıyla üstünde çalışmamız gereken işlerimiz yada beklettiğimiz iş ve projelerimiz varsa destek istemek ve iş bölümü yapmak adına günün ilk yarısından faydalanabiliriz.

 

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter atmışlığı etkinleşiyor. Hayatı geniş bir çerçeveden bakacağımız bir transittir. Dolayısıyla hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Planımızda varsa görüşmelerimizi yapmak, İş başvuruları, eğitim başvuruları, referans bulmak, önemli resmi kurum işlemleri, ekipsel faaliyetler yeni girişimlerimiz adına harekete geçmek için bu enerjiden yararlanabiliriz.

Kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle birliktelik kurabilir, duygusal olarak tatmin edici konuşmalar yapabilir kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Ailemiz ile mali durumumuz, evimizin ihtiyaçları hakkında fikir alış verişleri yapabilir, önemli kararlar alabiliriz.

 

Günün kapanış saatinde Ay-Neptün karşıtlığı ile duygularımız ve yeteneklerimiz zayıflayacak dünyevi işlerimizde denge kurma çabası içinde olacağız. Dolayısıyla manevi konulara ve hayal gücümüzü kullanabileceğimiz yaratıcı çalışmalarımıza bu enerjiyi kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti, aramızdan ayrılışının ikinci yıl dönümünde ünlü Televizyon Programcı...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli etkinliklere katılmak ve halka hitap etmek için  Eskişehir’e...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ziyaretine devam ediyor

CHP Eskişehir İl Başkanı Abdülkadir Adar Millet Bahçesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Eskişehir'de, daha önce zimmetine para geçirdiği gerekçesiyle tutuklanan eski 6. İcra Müdüründen bu kez de 6 kilogra...

Kırsalda yaşayan vatandaşlara ücretsiz olarak verilen yaklaşık 200 bin dut fidanı, 2 buçuk milyondan fazla marul fidesi, 265 bin domates f...

Eskişehir Web Tasarım