FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

6 Temmuz 2018 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay Koç burcunda ilerliyor. Haftanın son iş gününe fiziksel ve duygusal enerjimiz yüksek olarak başlıyoruz. Gerek iş tempomuz gerek günlük koşuşturmalarımızda istediğimiz performansı çok kolay yakalayabiliriz. Güncel olmak, yaratıcı olmak, kendimizi ve çevremizi geliştirme isteği duyacağız.

İçgüdüsel davranışlara açık etkiler altında olacağımızdan, beklenmedik olaylar, fevri ve kontrolsüz davranışlar sergileyebilir veya karşılaşmamız söz konusu olabilir.

 

Günün ilk yarısı Ay-Güneş ile zorlayıcı bir bağ oluşturacak. Kişisel yaşamımız ile hedeflerimiz, ihtiyaçlarımız ile niyetlerimiz arasındaki dengesizliklerin açığa çıkabileceği bir zamandır. Dolayısıyla ihtiyaçlarımıza tutarlı bir şekilde yaklaşmaya çalışmalıyız. İş ve aile meseleleri gerginliğe dönüşebilir. Bu yüzden önemli ve etkin pozisyondaki kişilerle görüşmelerimizi, girişimlerimizi günün ikinci yarısına bırakmamız daha faydalı olabilir.

 

Sonrasında Ay bağlantısız ilerleyecek ve günün son saatlerinde Ay-Plüton kare açısını etkinleştirecek. Kendimizi gergin ve baskı altında hissedeceğimiz enerjiler getirecek. Ailemiz ve sevdiklerimizle beraber olduğumuz bu saatlerde gerilim çıkartabilecek  konuları gündeme getirmemeye çalışmalıyız. Zira katı davranışlar, ısrarcı tutumlarımız ilişkilerimizi gerginleştirebilir. Gecemizi stresli ve tartışmalı geçirmemek adına esnek, anlayışlı ve kontrollü davranmaya gayret etmeliyiz.

Bu negatif tesirin etki alanına girmemek için biraz yalnız kalmak, kendimizle olmak isteyebiliriz. Bizleri rahatlatacak ve keyif verecek uğraşlarla ilgilenebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de yapımı devam eden zaytinyağı fabrikası, yeterli desteğin verilememesi üzerine kapanma noktasına geldi.

Türkiye Lokantacılar Federasonu’nun öncülüğünde ikincisi düzenlenen “Ben bir esnafım benim sesim olur musun?...

Eskişehir’de yapılması planlanan termik santrale örnek olarak gösterilen Çanakkele'nin Çan ilçesindeki yeni nesil...

Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen...

CHP İl Başkanı Rabia Akman, AKP İl Başkanının okulu ziyaret etmesi ve hediye vermesini tepkiyle karşıladı.

Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku...

Eskişehir Web Tasarım